Сертифицированные бронедвери
Внимание, бронированные двери сертифицированы!
Бронедвери
Сертифікати якості UA 1.003.076724-06
Ліцензія на монтаж дверей АВ 319877
 
 
 

 

Как это было читайте подробнее под ссылкой - заглавием новости.

 

Різноманітні тестування кулестійкого шолому від ВМБ. Фото-відео від за посиланням.

 

 

Мы снова возобновили производство выпуск наших бронеплит и бронежилетов 4 и 5 класса и др!

 

Особенности работы во время военного положения; детали и подробности читайте нажав на ссылку

 

Крупная партия щитов максимальной защиты передана заказчику.

 

Просто и доступно отвечаем на эти и др. актуальные вопросы.

Смотрите комплексный видеообзор на нашем youtube.com канале о безопасности сейфовых конструкций от нашего предприятия, какие они бывают и не самых обычных решениях.

 

Телефон замість ключа, або годинник на зап'ясті

Надсилайте свої ключі швидко, контролюйте всі події. Фіксується навіть спроба відмикання!

Ретельний відеоогляд під посиланням.

 
Все новости бронедверей
 
 
Наша 88x31 кнопка:
Внешний вид кнопки:

Бронедвери, бронированные двери

HTML-код кнопки:

По поводу вопросов, связанных с обменом ссылками, обращаться на dveri@ukr.net

Двери для банков и квартир 
За 15 років крадії не зламали жодних дверей BODYGUARD!

22 травня 2023 року

Незламні бронедвері, незламної країни!

Встановлено черговий рекорд України!
За 15 років злодії не зламали жодної бронедвері BODYGUARD™!

Наші бронедвері 4 класу врятували багато квартир навіть у Бучі та Ірпені тощо!

Якщо вам треба купити надійні бронедвері,
то радимо найпопулярнійші бронедвері 4+ класу BODYGUARD™ 4/2.

От чому BODYGUARD - це кращі зламостійкі бронедвері України.

У квітні 2023 року, наші бронедвері встановили черговий рекорд! За 15 років крадії-домушники жодного разу не зламали наші захисні бронедвері BODYGUARD. Це відповідь на усі запитання на кшталт якими повинні бути надійні двері та замки тощо.

Нагадаю, що у далекому 2008 році, ми першими в Україні сертифікували на злам наші бронедвері та одразу отримали самий максимальний 6 клас згідно євростандарту EN-1627. Ось ці випробування: дивіться наші ПЕРШІ випробування дверей BODYGUARD™ 6 класу в 2008 році.

У 2020 році ми поставили рекорд, що наші бронедвері за 12 років не були зламані. Тепер, ми вкотре, самі побили свій рекорд й підняли планку до 15 років незламності! Незламні бронедвері, незламної країни! Тоді ми зафіксували аж 16 рекордів Книги рекордів України!

Пишаємось своєю роботою, тим, що наші бронежилети "Патріот" врятували десятки життів українських захисників, а двері врятували десятки квартир від розграбувань рашистами у Бучі та Ірпені, а за 15 років, за нашими підрахунками, наші бронедвері Bodyguuard врятували близько 500 квартир від крадіжок.

Більше про ці випадки за посиланням:

Чому ж у злодіїв не виходить зламати зламостійкі бронедвері 4+ класу та вище?

Все доволі просто! Просто треба багато років наполегливо працювати та вдосконалювати продукцію Стисло ми описали наш рекордний шлях тут:

Основні принципи, за якими зроблені надійні бронедвері BODYGUARD™

Не замок захищає двері, а двері собою повинні захистити замок. Двері надійні настільки, наскільки надійна сама слабка частина. Все обов'язково повинно бути випробувано на виробництві та незалежними лабораторіями тощо.

Як ви вже знаєте, наша компанія встановила 16 рекордів Книги рекордів України у т. ч. по часу стійкості при зламі (4 години замість 0,5 год) тощо. Клас захисту - це комплексна оцінка всього виробу (бронедвері, замки, завіси, замкові кармани тощо) та уявляє собою час атаки помножений на інструмент. Високий клас захисту бронедвері із замками передбачає великий час захисту дверей від фізичного зламу та інтелектуального. Наприклад, згідно євростандарту на стійкість до зламу, відмичкам "двері, вікна... EN 1627-2014", всі двері, починаючи з 4-го класу захисту (RC-4), повинні комплектуватись замками максимального класу захисту від відмичок та зламу. І ніяких компромісних варіантів! А самі двері з замками повинні витримувати не менше ніж 30 хвилин фізичного зламу популярними слюсарними інструментами і саме такими, якими частіше всього працюють злодії-домушники. Тож випробування максимально імітують дії саме крадіїв. Ви можете побачити реальні інструменти зловмисників зі статистики крадіжок.

Вам може бути цікаво подивитись відомі спроби зламу дверей BODYGUARD™ 4-6 класу.

Ось деякі фото реальних спроб кримінального зламу BODYGUARD™:

Ви можете самі подивитись якими інструментами працюють злодії та порівняти їх з інструментами у лабораторіях на випробуваннях. Як ви побачите, вони майже ідентичні. Окрім цього, у лабораторіях повторюють не лише інструменти крадіїв, а й методи зламу, тощо. Політика нашої компанії полягає у тому, щоб виготовляти надійні бронедвері, вхідні двері в квартиру, з великим запасом міцності за часом зламу та атакою відмичками, доречі, як і роблять багато інших відомих на весь світ виробників дверей та замків, наприклад, як циліндри ABLOY Protek, EVVA MCS тощо. Наприклад, наші популярні бронедвері 4+ класу, виготовлені із запасом міцності у 8 разів! Це було підтверджено на випробуваннях та теж стало ще одним рекордом України!

В той час, як злодії, зазвичай, мають обмеження по інструменту та часу зламу замків та дверей та шумам, наші захисні двері BODYGUARD™ дають великий запас міцності навіть за умови того, що злам проводився без шумових обмежень тощо. Зверніть увагу на те, що замки, які ми використовуємо у своїх дверях - це найкращі світові виробники та обов'язково моделі з сертифікатами, які підтверджують лише максимальні класи захисту від відмичок та зламу.

Щоб подолати вхідні двері BODYGUARD™ 4+ класу захисту, а тим паче 5 та 6 класів, злодію треба дуже багато досвіду; мати весь необхідний інструмент та дуже багато часу! Настільки багато часу, що поки жоден крадій не зміг подолати ці двері за 15 років! За цей час нами встановлено близько 10 000 бронедверей 4 класу та вище. Саме тому, ми чи не єдині в Україні даємо гарантію на злам дверей 4-6 класу.

Цікава інформація щодо НАЙМАСШТАБНІШОЇ в колишньому СНД СТАТИСТИКИ ЗЛАМІВ ДВЕРЕЙ.

Факт. За 15 років з майже 1500 вивченних крадіжок не було відомо жодного зламу дверей 4 чи 5 класу. Ми же мовимо не просто за двері 4 класу захисту, а про двері багатократного запасу міцності - двері BODYGUARD™. Доречі, якщо ви хочете купити бронедвері 4 класу захисту, ви в змозі дізнатися про них більше за посиланням бронедвері BODYGUARD™ 4/2.

Важлива інформація. Що краще, надійні двері чи сигнализація?

Виходячи з того, яка ймовірність зламу ваших дверей крадіями та цифри ймовірності крадіжки приблизно 2% на рік, ми вважаємо, що за 15 років, нами врятовано понад 500 квартир від пограбуваннь! Про це ми постили як бронедвері BODYGUARD™ врятували близько 500 квартир від зловмисників.

Ми вам рекомендуємо почитати дуже цікаву статтю: міфи та факти про входні двері. Там ви знайдете відповіді на майже всі свої питання.

Як ви можете переконатися, в Україні є спеціалісти своєї справи, є надійні та якісні бронедвері від виробника!

 
Наши двери - ваша безопасность
ТМ
 
Последние комментарии форума Последние комментарии форума «Весь мир бронедверей»:

 

 
 
 
 
Наши награды:
 
 
«Лучший отечественный товар 2009 года»
 
Лучший товар, железные двери
 
Лучший товар, железные двери
 
Лучший товар, железные двери
 
«Производитель
лучших
отечественных
товаров 2009»
 
Лучшие бронедвери
 
«Высокая конкурентная способность»
 
Лучшие бронедвери
 
Лучшие бронедвери
 
«Лучший отечественный товар 2008 года»
 
Лучший товар, железные двери
 
Лучшие бронедвери
 
Награды Весь мир бронедверей
 
Лауреат
общенационального
конкурса «Высшая проба»
Лауреат железных дверей
 
 
«Весь мир бронедверей» - Лауреат международного рейтинга «Золотая Фортуна»
 
Награда лучшие двери
 
Сертификат на бронедвери, двери металлические
 
«Весь мир бронедверей» - Лауреат международного рейтинга «Золотая Фортуна»
 
Сертификат на бронедвери, двери металлические
 
Сертификат на бронедвери, двери металлические
 

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.