Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> ПЕРЕВАГИ НАШИХ БРОНЕДВЕРЕЙ(ПРОДУКЦІЇ), Переваги нашої компанії, досягнення, тощо.
V
Игорь
20.10.2022, 11:06
#1


Администратор
***

Главные администраторы
4256
18.2.2009
Киев
134 ПЕРЕВАГИ БРОНЕДВЕРЕЙ ТА ЗАХИСНОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІД "ВМБ",
BODYGUARD ТОЩО.


Для початку, давайте згадаємо, хто такий "Лідер"?
Лідер- це то, хто йде попереду, за ким йдуть всі інші, він проломлює шлях для інших та "піднімає планку" за якісними та іншими показниками. Інші вже чи дотягуть до тої планки чи ні, то залежить від них.

Чи є в нас конкуренти?

Звісно є багато компаній, які хочуть бути схожими на нас, намагаються робити щось начеб то схоже, тощо, але нам не відома жодна компанія, яка може зрівняться з нами за описаними якісними критеріями.
Тож дайте нам знати, коли знайдете компанію, наприклад з: 15 патентами, 20 рекордами України та 100 сертифікатів на класи захисту й ми разом подивимось чи вона дійсно вже йде попереду нас за такими якісними показниками чи на цей час ми знову вже далеко попереду!
smile.gif


Переваги нашої продукції, або як виглядає лідерство в світі безпеки.

Доречі, ви можете самі зробити ще й тест на кращі бронедвері!
ТЕСТ на лучшую из 2х дверей 4 класса.
Відео про переваги нашої компанії

[youtube]a1bhlVIjI2c[/youtube]

Фахівці з безпеки так й говорять: " Є бронедвері Bodyguard, а є всі інші двері!"

В нас часто запитують, які переваги вашої компанії та продукції, чим ви кращі серед інших та взагалі розкажіть про вашу компанію. То ж ми поговоримо про нашу компанію, наші досягнення та переваги продукції.
Мене звати Ігор Омельченко, я конструктор вже легендарних зламостійких дверей Бодігард, банківских, бункерних дверей, бронежилетів, шоломів, щитів, сейфів та іншої захисної продукції. Хочеться зробити акцент саме на слові захисної!
Мета нашої компанії, це не продаж дешевих та симпатичних муляжів дверей, наша мета- захищати наших клієнтів, тому ми або робимо надійне, або не робимо взагалі. Особисто я, займаюсь дверима та безпекою вже 25 років!


Стисло про нас.Ми виготовляємо дуже надійні двері, сертифіковані від 4 до 6 класу захисту за Євростандартом, які за 15 років жодного разу не зламали крадії. Такі надійні бронедвері робляться в будь якому розмірі та дизайні. Наші двері встановили багато рекордів та є лідерами серед захисник дверей в Україні. Ми врятували близько 500 квартир від розграбувань та врятували десятки життів бійців ЗСУ тощо. Нам не відома в Україні жодна компанія, яка б мала хоча б схожі з описаними нище досягнення.Наприклад, останній раз ми рятували квартири та життя бійців... на цьому тижні, ось ці історії:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...ost&p=10412
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...ost&p=10407
та інші.

Докладнійше. 25 років праці виглядає так.

1) Наші бронедвері та компанія встановили 16 рекордів України! Купуючи наші двері, ви купуєте бронедвері-рекордсмени!Більше за посиланням: 16 рекордів України

2) Нам належить десяток патентів на різноманітні захисні розробки!
Це більше патентів та рекордів, ніж усі українські виробники бронедверей мають разом!


Детальнійше тут Патенти та сертифікати

Не дарма ми зареєстрували торгівельну марку "Наші двері-ваша безпека!"

Цікаво, наскільки наш лозунг відповідає дійсності?
3) За весь час виробництва, вже за 15 років, квартирні крадії жодного разу не змогли зламати фізично, або відкрити відмичками бронедвері Bodyguard. Насправді, це дуже круте досягнення, яким ми пишаємось! За ці роки ми зробили тисячі й тисячі надійних дверей Bodyguard та бронежилетів Патріот.
І це відповідь майже на усі питання!
Більше тут: За 15 років жодного зламу бронедвері Bodyguard крадіями

4) Наша продукція зроблена з великим запасом міцності й встановлює рекорди України! Одним з яких є те, що наші популярні бронедвері 4 класу витримали 4 годин зламу, що в 8 разів перевищує необхідний за стандартом час. Більше дізнатись про наші рекорди можна на нашому сайті, або ютюб каналі. http://dveri.com.ua/articles/16_achievements_2020
Про рекорд тут: Рекорд України, бронедвері Bodyguard 4+ класу витримали у 2018 р. 4 години зламу!

5) Усі наші бронедвері, навіть у базових комплектаціях, йдуть з замками виключно максимальних класів захисту до відмичок та до зламу( 6 та 7 за евростандартом). Ми взагалі не працюємо з замками середніх чи низьких класів захисту.

6) За нашими підрахунками, виходячи зі статистики зламаних дверей, ми вже врятували близько 500 квартир від пограбувань.
Навіть під час окупації рашистськими звірями Бучі та Ірпеня, лише в цих містечаках ми врятували десятки квартир від пограбувань та отримали багато подяк від власників цих врятованих квартир.
Бронедвері Bodyguard врятували близько 500 квартир від домушників.

7) Через встановленнях наших дуже надійних дверей 4 чи 5 класу захисту за євростандартом EN-1627, які зроблені з великим запасом міцності, ймовірність крадіжки зменшується приблизно в 300-500 разів.
Більше тут: Яка ймовірність зламу дверей крадіями

8) Хочеться звернути вашу увагу на те, що весь цей 25 річний досвід та досягненя, про які ми зараз розповідаємо, весь він працює на захист ваших дверей, або бронежилета, шолома чи сейфа тощо. Всі ці знання підказуть що та як робити, а як не робити та чому.


9) Ми першими в Україні, в далекому 2008 році вже сертифікували свої двері за євростандартом ЕN1627 й одразу отримали самий високий 6 клас захисту! Саме з цього моменту ми стали лідером з виробництва зламостійких дверей 4-6 класів в Україні. Як кажуть: "Ми були першими й залишаємось найкращими в своїй галузі!"
Перші випробування бронедвері Bodyguard 6 класу у 2008.


10) В нас приблизно 70 різноманітних сертифікатів, які підтверждують той чи інший захисний клас дверей, бронежилетів чи шоломів.
Уявіть, що більшість інших виробників дверей, взагалі не мають жодного сертифіката, який може підтвердити певний клас захисту. Тобто співвідношення по цьому показнику в нас приблизно 0 до 70. Вам повезе, якщо ви знайдете виробника, в якого 2 чи 3 такі сертифікати.
Кожна сертифікація- це дуже складний іспит, де не на слові, а на ділі перевіряється якість продукції сторонніми фахівцями. Для його проходження треба багато вивчити нормативів, способів випробувань, зробити зразки, перевірити їх до сертифікації, виправити помилки, вдосконалити й лише тоді проводити сертифікацію з метою підтвердження необхідного класу захисту. Випробовують продукцію незалежні фахівці в лабораторіях, завдання яких, знайти самі слабкі місця й атакувати їх під самими небезпечними кутами та самим оптимальними способами. Тому це дуже величезний та складний шлях, який мало хто здатний подолати. Дійсно, спробуйте знайти компанію, в якої буде більше підтверджених сертифікатів та випробувань.
Почему многие производители не сертифицируют свои двери на взлом

11) Наші двері вважаються еталонами надійних бронедверей в Україні, тому багато спецпідрозділів країни проводять свої тренування саме на наших бронедверях 4, 5 та 6 класів, тощо.
Наприклад тут:
Випробування дверей вибухом
та тут Випробування бронедвері 4, 5 класів спецпідрозділом


12) Нам належіть рекорд з кількості власних патентів. Наприклад, в нас патентів на захисні елементи більше, ніж в усіх інших українських виробників дверей разом узятих. В деяких наших моделях використовується до 8 наших патентів, що теж є ще одним рекордом України.


14) Ми першими в Україні випробували та сертифікували у 2010 році "невідмикаємі відмичками бронедвері".
Більше ви дізнаєтесь тут: Випробуування бронедвері Bodyguard 5/2 на відмички, злам, кулі у 2013 г.


15) Ми першими в Україні випробували та сертифікували у 2016 році "теплі зламостійкі двері з терморазривом".
Тут більше: Випробування бронедвері на тепло та звукоізоляцію"Теплі двері".
"Теплые бронедвери" с терморазрывом , коэф. U=0.9


16) Ми першими в Україні випробували та сертифікували у 2010 році двері вибухотривкі та отримали високий 9 клас згідно стандарту EN-1143.
Білше за посиланням: Випробування вибухом банковских дверей сховищ( сейфових дверей) 9 класса заEN 114317) Ми перші та поки єдині в Україні хто постійно додатково випробовує свої базові моделі дверей вибухом! Ми постійно перевіряємо нашу продукцію на стійкість до різноманітних типів вибуху, таких як: вибухова хвиля, підрив з середини, кумулятивні заряди, РПГ, гідровибух, вибухи гранат тощо.
Більше тут: Випробування дверей вибухом


18) Наша продукція пройшла сотні різноманітних випробувань усіма видами стрілкової зброї за усіма класами ДСТУ та за іншими стандартми.
Більше у Розділ випробувань
та у одному з відео [youtube]T6LydEDKfNE[/youtube]

19) Ми провели сотні різноманітних випробувань замків, дверей, цилиндрів, броненакладок, тощо. Кількість таких випробувань теж стала рекордом України.

20) Ми зібрали саму велику на пострадянському просторі статистику зламаних дверей та замків, це теж потрапило до Книги рекордів Україні, окрім цього, вся ця інформація нам дуже допомагає вивчати дії зловмисників, вивчати їх інструменти та розробляти захист від них.
Більше тут: Сама велика у СНД статистика зламів дверей та замків


21) Ми розробили самий великий та самий популярний сайт з форумом серед виробників бронедверей, на який заходять відвідувачи з багатьох країн.

22) В нас самий популярний форум на тему замків та дверей, в якому є теми з кількома мільйонами переглядів. Це підтвердження того, що нам довіряють, в нас вчаться, тощо.

23) В нас самий популярний ютюб канал серед виробників бронедверей, який в середньому в 20-50 разів популірнійший від схожих компаній. Це теж потрапило до Книги рекордів Україні.

24) Наші бронежилети та бронещитй и бронедвері, сертифіковані за усіма класами за ДСТУ.

25) Ми є сертифікованим виробником кулестійких шоломів, бронещитів, бронедверей та бронежилетів й наша захисна продукція врятувала багато життів.


Звістно, це нормально, коли виробник надійних зламостійких та кулестійких дверей, стає й виробником сертифікованих армійських бронежилетів, то ж маючи величезний досвід у виробництві кулестійких виробів, з початком вторгнення Рашистської федерації в 14 році в Україну, ми терміново розробили та сертифікували бронежилети "Патріот" й тисячі украінських війсьових, добровольців та патріотів були захищені нашими бронежилетами "Патріот". Доречи, наші бронежилети також врятували багато життів й з деякими бійцями ми навіть особисто знайомі. Не стала виключенням й оборона Київа та України в 2022 році. Так, коли в країні не було бронематеріалів, ми за1 місяць, з власних матеріалів зробили й розповсюдили через волонтерів, а частково й подарували, близько 2000 бронежилетів 4 та 5 класів.26) Наші двері сертифіковані за усіма можливими класами захисту від 2 до 6, згідно EN-1627. На цей час ми це зробили першими та єдиними в країні, що теж стало рекордом України.

27) На виробництві вже більше 10 років сертифікована Система контролю якості ISO 9001.
Тут більше: Наші бронедвері з системою ISO-9001 з 2010 р


28) Ми єдині в Україні, хто дає Гарантію на злам дверей .У разі зламу дверей -Готові повернути гроші за двері, але через великий запас міцності, жодна людина за 14 років так й не звернулась по гарантії на злам.

29) Наші двері першими в Україні були рекомендовані УЛФ як захисні зламостійкі для квартир.

30) Наші бронедвері проходили випробування та сертифікацію на пожежестійкість у 30, 60, 90 хвилин, зі склом тощо.

31) Багато років наші двері були визнані найкращими захисними дверима в Україні та заслужено є лауреатами багатьох конкурсів. Можна сказати, що ми перемогли буквально на всіх можливих конкурсах. Наші двері визнані «Кращим вітчізнянім товаром» 2008-2010 років, «Кращим підпріємством України», «Вища проба»; наші двері відмічені знаком «Висока Конкурентоспроможність», «100 кращих товарів Украйни», «Лідер національного бізнесу»; наше підприємство лауреат конкурсу «Банківська безпека» 2011-2012 років. та інші.
.
32) Ми разом з пізними волонтерами та лабораторіями допомогали розробити максимально єфективні протикумулятивні грати для техніки тощо. Здається, що це дуже просто та все відомо, але ми все робили майже з нуля та перевіряли багато різних варіантів. Доречі, геть не всі працюють у теой "мангал", що наварюють над баштою на танки РФ-то, на наш погляд повшний треш.
http://dveri.com.ua/articles/Ispytaniya_pr...onetehniku.html

33) Ми приймали участь в десятках телепередач, інтервью, як експерти з безпеки й пояснювали людям, як зламуються двері та замки й як захиститись від злодіїв.
http://dveri.com.ua/articles/TV_i_my.html

34) Наш керівник входить до комітету по розробці ДСТУ на різноманітні захисні елементи, такі як бронещити, шоломи та інше. ТК 184 "продукія спеціального призначення" при ДП " УкрНДНЦ".
Через наявний величезний досвід у виробництві та випробуванні різноманітних захисних виробів, нам запропонували вступити до комітету. Наразі ми ведемо активну діяльність й приймаємо участь у розробці та доробці ДСТУ на бронещити та інші.

Знову нагадаємо, що всі ці знання використовуються при виробництві саме вашого замовлення( бронедверей чи шолома, сейфа чи бункерних дверей тощо).

Приблизно так виглядає наші 25 років сумлінної праці.


Ця тема схожа з
ТЕСТ на лучшую из 2х дверей 4 класса.
Як обрати кращі бронедвері 4 классу тощо.
Вам може бути цікаво Міфи та факти про вхідні двері та замки

.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
27.1.2024, 19:12
#2


Администратор
***

Главные администраторы
4256
18.2.2009
Киев
1Порівняння дверей "Від забудовника" та бронедвері 4+ класу Bodyguard


При майже однаковому вигляді, бронедвері бувають дуже різні, тому ми зробили табличку з параметрами й відомими фактами, щоб видно було реальну різницю.

Дані про двері "Від забудовника" ми взяли з відкритого тендеру на виготовлення дверей.

Тож перш ніж купити бронедвері, уважно подумайте. smile.gif

Корисне посилання на цю тему

Бронедвері від забудовника. Посилювати чи викинути?


Відповіді на ці запитання Як обрати бронедвери, бронедвері, бронедвері 4 клас, надійні двері та замки, брони двери, входніе двери, металлические двери, сигнализація, бронедверь, за посиланнім:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...st=0#entry10757


.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 14.6.2024, 22:20

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.