- - -
Бронежилети армії США, Британії тощо.
Форум > Бронематериалы и защитные конструкции > Бронежилеты
Игорь
Бронежилети армії США IOTV Gen III та Gen IV.

Ми вже багато років працюємо в цій галузі, фанатіємо й постійно вивчаємо різний досвід.
Як виробники, вважаємо, що є сенс вичати досвід країн-лідерів та звістно, які постійно приймають участь у різноманітних конфліктах.
Так при розробці нажого бронежилета "Патріот", нам був дуже важливий досвійд Британських жилетів Оsprey та інших жилетів які нам тоді були доступні.

Зараз пропонуємо ознайомитись з бронежилетом армії США, модульної системи Gen IV. Мені особисто, версія IOTV Gen III чимось візуально нагадла Оsprey МК-4.
Зустрічайте, наш земляк, Олександр Святов, військовий армії США, про штатівський армійський бронежилет!


[youtube]YQPzLG6LPQQ[/youtube]

Американський бронежилет 3 покоління від BAE SYSTEMS (США)
[youtube]SNYL4supy_g[/youtube]

Дуже важливо! Армія США видає повний комплект, з боковими бронепластинами, шиєю, пахом та плечима...кожному військовому!
Медику чи водію чи пехотинцю, не має різниці! Держава вас забезпучує класним захистом, а далі все на ваш розсуд, але вона в вас є.

Я звурнул увагу на те, що в останній іверсії бронежилету IOTV Gen IV, бокові керамічні плити, розташовані в кармашку, під ними теж кевлар та... вони не попереду кевларового поясу, а під ним! Можливо це повьязано з захистом кераміки від ударів та зручністю експлуатації, щоб вони не заважали рухам тощо.
Дуже класна система збросу броніка. Цікавий досвід.
Взагалі, мені подобається такий жилет. Вага близько 14 кг, вартість, з урахуванням кераміки та кевлару, може сягати 2000 доларів +-, але річ класна!
Дякуємо олександру за відео.
Звісно, ставимо лайки та підписуємось на Олександра!

Поки дивився його відео, постійно згадував наш відеоогляд про бронежилет "Патріот", який ми змонтували в "спекотне" літо 2014 року.
Броніки дуже схожі й дуже різні, тобто схоже майже все, але не має нічого спільного. smile.gif


[youtube]eShjrMwlkcg[/youtube]

Може пізнійше розташуємо й огляд до Оспрею.
Доречі, в нашому броніку, шия та плечі 100% сумісні з Оспрєм. Такий цікавий мікс виходить.
Игорь
Новий бронежилет, плитоноска армії США.


Знов вивчаємо досвід найпотужнійшої армії світу.

[youtube]WWroBfIm62Q[/youtube]

Круто те, що в цьому бронежилеті одразу 2 окремих жилета!
В основній плитоносці вкладена ще одна плитоноска, протисколкова 1 класу за ДСУ!
Саме не просто балістичні пакети, а пакети в окремій плитоносці.
Круто.
Але все ж таки, це плитоноска, а не бронежилет. Для мене бронежилет-це те, куди можна вкласти кевларову майку, а не лише плиту.
У плитоноску ж кеврларову майку не вкладеш, адже вона повторюю контури плити 30*25 см.




.
Игорь
Амеріканські армійські бронежилети в ЗСУ.


Нещодавно, один з наших співробітників надіслав мені фото бронежилета, які їм видали.
Це виявився бронежилет....



Як я зрозумів, наш колишній співробітник воює у бронежилеті...IOTV Gen III


Американський бронежилет врятував життя бійця ЗСУ

Ця історія розписана тут:

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...ost&p=10597

.
.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.