Бойові влучання в бронежилети, шоломи, авто тощо.
В цій рубриці ми будемо збирати відомі нам з вами випадки, коли в бронежилети, шоломи, ато та інше, відбувались бойові прильоти куль тощо.
Працюючи 15 років конструктором в компанії, яка випускає сертифіковану кулестійку продукцію, я зрозумів, що мало хто знає реальні випадки влучань куль, шкоду від бойових прильотів та як вони відбуваються.
Тому, це дуже важлива, з наукової точкі зору робота, яка допоможе врятувати здоровья та життя багатьом.
Спілкуючись з кращіми з найкращих фахівців в лабораторіях тощо, я зрозумів, що, через відсутність бойових дій в Україні, мало хто знає, скількі куль та як може прилетіти в одну бронеплиту та як.
Зробимо такий же популярний та корисний розділ, як наш рекордсмен Сама велика в СНД статистика зламів дверей та замків
Є питання. Чому в бронеплиту не можна стріляти куля в кулю, або 3-4 рази в одне місце?
Чому шоломи перевіряють пістолетники кулями?
Чому в бронеплиту не має сенсу стріляти 20 куль?
Хіба людина не впаде з ніг, якщо їй прилетить черга з АК?
Скільки пострілів може витримати бронескло?
Та інше.
Потім буде кращє зрозуміло чому стандарти перевіряють саме таким чином засоби захисту, а не іншим.
ДСТУ на бронежилети
В нас вжде є досить великий досвід з вивчення бойових влучань й ми готови їм ділитись з іншими.
То ж почнемо!