Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Майстер-системи на циліндри та замки, Циліндрові механізми в бронедвері й майстерсистема
V
Игорь
26.4.2024, 20:16
#1


Администратор
***

Главные администраторы
4257
18.2.2009
Киев
1Майстер-ключ система.
Надійні циліндри й майстер-системи на бронедвері, або замки з майстер-системами.


Як завжди почну з самого основного пояснення! Якщо ми позиціонуємо себе як фахівці з беспеки, а не просто продаваки, то просто зобовьязані нагадати.
Замки не можна розглядати окремо від дверей, рівень замків повинен відповідати рівню дверей й навпаки! Надійні двері-це бронедвері від 4 класу захисту за євростандартом EN-1627! Обовьязково вимагайте сертифікат на такі бронедвері 4 класу чи вищє, бо дуже багато підробок!

Я не даремно вам це нагадую, адже крадії долають саме двері, відкривши замок, або пошкодживши двері, але саме двері їх зупаняють!
Не вірите?! Ок. Відкрийте двері й покладіть в проході крутий замок. Й я к, він може зупинити умовного крадія чи крадій пройде повз, поки той замок не поставити у двері?! Саме так! Тож вони працюють лише разом!
Більше ви знайдете за посиланням: Міфи та факти про вхідні двері та замки


Уявіть, що ви поставите самий крутий циліндр( для дверей 6 класу) у сам прості двері 2 класу.
Як ви думаєте, як ми повинні оцінити рівень таких дверей 2 класу з замком максимального класу? По класу дверей чи замка?
По найменьшому класу! Адже крадій буде атакувати саме там, де простійше, тож двері, які, умовно не можна відкрити відмичками, постіно будуть віджимати ломиком, або різати кілічним ножем, тощо.
Тому крутий замок, або циліндр зможе себе показати на всі 100% лише в бронедвері відповідного рівня.
Тож не допускайте класичну помилку й не ставьте круті замки, або циліндри в слабкі двері, бо воно не захистить оселю від крадіжки!
Підсумок. Одруження бронедвері 2 класу з замками 6 класу дасть... мінімальний 2 клас!
Це методика оцінювання надійності дверей за Євростандарт на стійкість до зламу та відмичок дверей, вікон EN 1627 -2014
Нагадаю, майже весь світ безпеки дверей й замків весь у цих табличках.Тепер поговоримо про майстер-системи.
Майстер-система в замках, або циліндрах- це поеднання кількох замків в 1 систему, коли, наприклад, можна 1 ключем відкривати усі замки, або більш складна, коли є ключи різних рівней доступу, коли, наприклад, ключ директора відкриває усі 50 замків, ключі менеджерів, лише 20 певних замків, а ключі співробітників, лише 1 конкретний замок, тощо. Є й більш складні системи майстеризації у поєднанні з "розумними" електронними системами, коли можна відміняти комусь рівень доступу у певний час доби чи день тижня, тощо.
Приклади майстер-систем можна побачити за посиланням: http://dveri.com.ua/articles/Sistema_Master_Klyuch_EVVA.html

Щє приклад майстер-системи.


Сама проста майстер-система, наприклад, 3 замки працюючі від 1 ключа, як у приватному будинку, тощо.

Насправді це... замки-клони! просто замки чи циліндри з однаковим набором кодових елементів.
Яскравим прикладом замка з майстер-системою є популярний замок- сувальдний Cisa з перекодуванням, в приватному будинку, де усі двері у дворі перекодовані на 1 ключ!

Ціна на такий замок, зазвичай коштує близько 180 дол.
Зазвичай, майстер-системи розповсюджені в великих компаніях з великою кількістю офісів та персоналу. Для звичайних квартир вони, майже не мають сенсу, бо двері 1.
Циліндри з майстер-системами можуть бути трохи дорощимі, ніж стандартні комплектації.Приклади крутої майстер-системи з циліндрами.


EVVA 4KZS
EVVA MCS
ABLOY Protec-2
ABLOY Protec2 CLIQ

Та інші.

Пост пишеться.

Циліндри з майстер-системою, замок с мастер-системой, замок с мастер-ключами, цилиндр с мастер-системой. Мастер-ключ.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 24.6.2024, 15:18

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.