Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
88 V  « < 86 87 88  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Статистика взломов дверей, бронедверей и замков, Факты, методы борьбы от взлома бронедверей и защита от вскрытия замков
V
Игорь
21.6.2022, 19:56


Администратор
***

Главные администраторы
3935
18.2.2009
Киев
1Знову Буча, бронедвері 4 класу, рашисти...
Буча, вул. Кожедуба.


Да детка...это Буча!


Ця історія сталась в багатосраждальній Бучі, під час окупації війсковими злочинцями з російської педирації. Тварі займались звичайною справою для себе, та грабували оселі українців. В цій квартирі стояли сертифіковані бронедвері 4 класу захисту, від ну дуже відомого виробника. В злочинців було багато часу.
Володар цих, дуже надійних дверей, нам надав кілька фото й відео, з якого ми зробили скрини. Відео не найкращої якості, то ж ми згодом, плануємо зробити більш якісні фото.
Саме ці бронедвері мають статус "не відкриваємі відмичками"! Тобто це двері з замками( циліндрами) які неможливо відкрити відмичками. Вони не просто 4+ класу захисту, а ще й самими крутими циліндрами. Нагадаю, що в нас є розділ на форумі замків, які не відмикаються відмичками. Їх ніхто й не думав відмикати відмичками. Ось він.
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showtopic=567Доречі, згадалось відео з тестом "посиленої" двері від забудовника, в якій теж стояв циліндр ABLOY Protec-2

[youtube]4q4mgwF5wV8[/youtube]

Зверніть увагу на те, що в цьому відео... використовується дуже популярний вид зламу- злам дверей віджимом! Саме такий спосіб зламу був використаний в цих дверях в Бучі. Тобто, спосіб зламу на відео, максимально імітував реальні способи зламу, які можуть бути застосовані до дверей, хай, навіть з одним з найкрутіших замків. То ж циліндри стояли осторонь в цій битві.
Ще важливий факт, злодії з рассеї теж не змогли зірвати навіть броненакладку з нашого циліндрового замку. Такий цікавий факт, що наче за усі 14 років, злодії жодного разу не зірвали навіть броненакладку, хоча на випробуваннях, в лабораторії це робили. Тварі змогли лише збити декоративну накладку з захисної броненакладки на циліндр.
Як видно з фото, військові злочинці з РФ діяли ричажним інструментом приблизно по 3 класу. Як видно, сталась класика зламу, й злочинці( коїми є тварі у формі з написами армія РФ) обійшли самі круті циліндри, залишили їх у спокої й зконцентрували сусилля на фізичному зламі дверей. Вони не змогли демонтувати двері, як вони дуже часто робили але наче пробили отвір в стіні, можливо для доступу до баранців на замку, щоб за поворотний тумблер провернути циліндр. В цих дверях, лише на одному циліндру був баранець, а на другому ні. Диру зробили лише напроти верхнього замка. Можливо, зрозумівши, що там немає баранця, знизу вже диру не били, бо не було сенсу.
Ми, як завжди, дуже радіємо, коли наша двері рятують чиюсь оселю! Для нас це одна з найвищих нагород!

Подборка похожих случаев.
Известные попытки взломов дверей Бодигард 4-6 кл.


Знов перевіряємо табличку.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
27.6.2022, 16:20


Администратор
***

Главные администраторы
3935
18.2.2009
Киев
1Бронедвері 4 класу, знову врятували квартиру від рашистів в Ірпені!
Бронедвері Ірпінь, вел. Сковороди.

Пару тижнів тому нам зателефонував володар квартири в Ірпені, який купив свого часу бронедвері від дуже відомого smile.gif виробника 4 класу захисту.
Він дуже нам дяквав за бронедвері 4 класу, які врятували квартиру від розграбування рашистами. Він пообіцяв нам надіслати фото.
Він розповів, що двері намагались зламати й навіть стріляли в них й нічого не добились й пішли геть!
Ми чекаємо фото, адже він розповідав зі слів людей, що там мешкають зараз.


Чекаємо на фото, щоб зробити більш детальний аналіз дій військових злочинців, які прийшли нас грабувати, вбивати та гвалтувати...


Нічого!
ЗСУ, та український народ, помститься за все та за кожного!

Известные попытки взломов дверей Бодигард 4-6 кл.


Знову бачимо, що табличка з порадами працює майже на усі 100%!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

88 V  « < 86 87 88
Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 5.7.2022, 16:09

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.