Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
19 V  « < 17 18 19  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Анализ уже установленой двери (бронедвери), Мы постараемся дать независимую экспертную оценку вашей входной двери.
V
Игорь
9.2.2020, 13:29


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Цитата(Sash_Chernigiv @ 9.2.2020, 12:33) *
можно ли поставить БГ-4 как вторую дверь? и дальше уже анализ входной.


Добрый.
Спасибо за участие на форуме.
Ваша ситуация классическия и вы в зоне максимального риска. Ничего удивительного тут нет.
Настолько классическая, насколько и этот случай описанный мною всего 10 дней назад тут
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=8937

Предварительно, с фото я увидел двери "Мечту вора" или "Двери одноминутки"
Вот тесты таких дверей.
В разные годы, разные бренды, а суть одна и та же.

[youtube]PlAkHLfsAO4[/youtube]

Стойкость к отмычкам у вашей двери близка к стойкости к взлому. Т.е. баланс сохранен, как и положено.
Вторая дверь так же предположу, что без труда будет забита внутрь или без шума и пыли выжмется фомкой.
Все это основано на изученных мною примерно 1500 квартирных кражах и сотнях испытаний.
Последнее испытание было в этот четверг и т.д.

Вот еще подборка типичных для вас ситуаций Квартирные кражи при 2-х дверях в 1 проеме.

Как видите, годы идут, а ничего не меняется.

Вероятность квартирной кражи в вашем случае максимальна.

Если кто то не согласен, то это всегда можно перепроверить.
И это реально, например перед установкой вам новой двери вы сами можете снять на видео как пытаетесь забить двери ногой, ударяя в область замков или пробуете отжать фомкой. Верю, все у вас получится и за время исчисляемое секундами.

По установке сертифицированных дверей 4 класса от известного многим производителя в качестве второй двери- тут проблем нет.
4 классу отвечать будет и "Гарантия на взлом" так же на нее будет распространяться. Особенность именно этих дверей в том, что они полноценные и произведены с большим запасом прочности, в них 2 листа стали и при изготовлении просто нужным образом устанавливается защитная фурнитура. Это коротко. Например, итальянские взломостойкие двери 4 класса устанавливать задом наперед будет не так безопасно т.к. они однолистовые и т.д.
Если вы из Чернигова, о чем говорит ваш ник, то наши двери стоят практически кругом и в Чернигове в т.ч. и у нас в отзывах даже есть отзывы черниговчан в т.ч. и довольно старые, что подтверждает описанное. Периодически едем на замеры в Чернигов и на установки. Конечно не так часто, как в Одессу, но Чернигов-это не далеко-это для нас "домашние поездки". Но это все вы сможете узнать у менеджеров по тел. указанным на сайте.
Если вы не читали, то думаю, что вам будет очень полезно прочитать это:
Мифы и факты про входные двери
10 СОВЕТОВ ПО БЕЗОПАСНОСТИ ОТ ВМБ

Напоминаю, что после прочтения моего ответа, ради эксперемента вы можете повторить описанные виды взлома.
Может и не за 2 минуты у вас это получится, но уверен, что без опыта, но взяв зубило, молоток, разводной ключ и монтировку, за 10, а может и 5 минут вы полностью преодолеете обе свои двери. Специалисты лаборатории возможно это б сделали за 1.5 мин. и это самым популярным Инструменты воров
Конечно я могу и ошибиться в своей оценке и не заметить чего то такого... smile.gif
Всегда можно это перепроверить.





.


.
 
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Sash_Chernigiv
9.2.2020, 16:08


Новичок
*

Пользователи
2
9.2.2020
2037



Спасибо за быстрый ответ. Кстати - вторые двери я за двери не считаю, остались от прежних хазяев квартиры, по ним вопросов нет и там все ясно сразу и абсолютно...

Еще хотел уточнить:

Цитата
По установке сертифицированных дверей 4 класса от известного многим производителя в качестве второй двери- тут проблем нет.


- то есть можно спокойно поставить БГ4 вторыми дверьми, просто при заказе указывается, что это вторая дверь и открытие "от себя", а по размерам на фото - для коробки рядом с первой дверью - места хватает, так?


и еще вот это:

- монтаж: я правильно понимаю, что ставится коробка, сверлится под анкера отверстие, коробка крепится к стене и потом на нее навешивается дверь? (то есть я могу своими силами провести монтаж? или есть какие-то специфические действия по настройке?)

- планируются ли в 2020 акции на БГ4 ?

и еще, вспомнилось с перечитки форума - встречал вариант оплаты % - 50/50, 30/70 - сейчас такая же система? Есть возможность разбить на 2 платежа?

и добавлю - посмотрел притвор в БГ4, все-таки в моей двери он тоже 4,5-5 мм (на фото размер с кожзамом сверху), значит - не все так безнадежно хотя - бы на отжимание? Про перелом цилиндра - там вопросов нет..


Цитата
Чернигов-это не далеко-это для нас "домашние поездки".


да, Вы правы, киевлян очень много, особенно на выходных, 100 грн туда-обратно поездом или 260 маршруткой / машиной - для Киева это недалеко и недорого) Кстати, в частности и поэтому вызов замерщика за 1400 грн немного смутил, это же актуальная цена указана в разделе "цены"?



спасибо)
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
23.2.2020, 19:26


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Цитата(Sash_Chernigiv @ 9.2.2020, 16:08) *
Спасибо за быстрый ответ.
Еще хотел уточнить:
спасибо)



Прошу прощения 'Sash_Chernigiv', пропустил ваш вопрос. Много работы и видимо отвлекли и не заметил.
Вопросы которые вы описали лучше проговорить с менеджерами по телефону т.к. это
рутинные вопросы и нет смысла ими забивать форум который читают тысячи людей.
Все же это тема "Анализ уже установленной двери", а не "Как купить двери в Чернигове". smile.gif
Надеемся на ваше понимание.

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
6.7.2020, 11:05


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Насколько надежны украинские входные двери?
Двери в Запорожье от известной компании.



Недавно к нам обратился человек после квартирной кражи из другого города и попросил дать нашу оценку его двери.
Это очень популярная конструкция, которую +- повторяют очень многие производители и под видом "Топовой", "Надежной" и т.д. продают доверчевому покупателю.
Он нам для этого выслал фото. С слов владельца, у него "самая топовая линейка" данного производителя.
Как я понял, этих людей уже грабили несколько раз на разных квартирах.
Это я к пониманию того, какая вероятность ограбления вашей квартиры ворами
Как видите, все сходится.

Давайте воспользуемся разделом Тест. Чьи бронедвери лучше.


Я зашел на сайт производителя. Самые первый вопрос. Где испытывали двери и на какой класс? Покажите на двери сертификаты взломостойкости.
И тут полный провал, уже со старта. Нет никакой информации о прохождении каких либо испытаний на взломостойкость по Евростандарт на стойкость к взлому отмычкам двери, окна... EN 1627 -2014
Т.е. все! Аларм с старта!


Из плюсов. Мы увидели сертификат на пожаростойкость и сертификат на ISO-9001.
Это говорит о том, что перед нами не "Шарашкина контора". Но нас же интересуют все же ее основные защитные характеристики!
Итог. По результату "тестирования", нам удалось поставить всего 2 галочки данному производителю.
Напомню, что действительно классные и надежные производители получают по 10-15 галочек в этом же тесте. Вот, какая пропасть между ними.
Это по результату теста- таблички.
Давайте посмотрим и другие параметры.
Конечно, по внешним признакам совершенно ничего нельзя сказать про уровень надежности двери. Хотя почти все производители именно на внешние признаки и указывают и по ним делят двери, полностью скрывая информацию о классах дверей.
В этой двери:
Сталь на коробке 1.8 мм,
Сталь на полотне 1.2 мм.
Отделка МДФ не 16 или 19 мм, а всего 12,
Вес бронедвери 141 кг.
Замок, на мой взгляд, полная "мечта вора"- Замок Mottura 54.797 .
Тут сразу вспомнились эти подразделы:
Случаи криминального вскрытия или взлома замка Моттура 54797
Как усилить двери с замком Моттура 54797
Мы видим, что есть большая вероятность вскрытия отмычками, ведь замок- "мечта вора".
Кстати, двери после взлома с Моттура 54797 и цилиндром Мультилок 7*7 стоят у нас в шоуруме как пример из жизни.
Вот эти двери:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...0&#entry880
Вот пример вскрытия двери возможно отмычками с такими же замками, как и у Вас:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3919
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=7268
Таких примеров в статистике- очень много, смотрите ссылку выше и т.д.

На фото видно, что планки замков -утоплены.


Использование в конструкции заклепок, как видно на фото, совершенно не внушает уверенности в прочностных характеристиках.
Не разбирая конструкцию и не проведя ее испытаний в лаборатории, осмеюсь предположить, что это может быть большой уязвимостью для забивания замка внутрь полотна двери,
как в этих испытаниях: Украинские стальные двери "Ф..." не сертифицированные на взлом.
Вот несколько фото с таким методом взлома:

Так же, как я понимаю, наружное полотно изготовлено из тонкой стали, там же не сложный карман, как у известных многим БГ с толщиной стали в 8-9 мм, а скорее всего стальной лист толщиной всего 1.2 мм и тогда его можно просто разрезать
без шума и пыли и получить примерно такой результат как тут:
Взломы дверей разрезанием полотна двери.
и как тут, вроде двери этого же производителя:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=2240

Вот еще несколько фото взлома двери таким совершенно бесшумным и очень популярным методом:


О! Вот я нашел даже фото взломаной двери с таким же замком и такой же конструкцией и именно таким методом!
И это не случайность, а закономерность и еще раз подтверждение того, что мы знаем о чем говорим.

А вот этот случай, скорее всего, вообще взлом двери именно вашей модели, настолько они визуально схожи.
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=8239


Сразу вспомнилась статья Почему многие производители не сертифицируют свои двери на взлом
Предварительно, я считаю, что перед нами двери, которые б на испытаниях показали б 2 или максимум 3 класс с натяжкой. Двери 4 класса от них не получить, уверен на все 100%.
Напоминаю всем, что класс защиты по Евростандарт на стойкость к взлому отмычкам двери, окна... EN 1627 -2014 предусматривает и обязательную проверку на стойкость к отмычкам!
Судя из известных нам Случаи криминального вскрытия или взлома замка Моттура 54797 эти замки очень уязвимы и к отмычкам.
Это говорит статистика, а не я. Вы сами все видите.

По звукоизоляции, думаю, что они у вас нормальные.
Я высказал свое оценочное суждение и как и все люди, могу ошибаться, но... smile.gif
Если б мы часто ошибались, то к нам бы никто не обращался, а эта тема -одна из самых популярных в бывшем СНГ и насчитывает несколько миллионов просмотров!
Считаю вероятность ошибки по вашим дверям примерно в 5%.

P.S. Теперь Вы понимаете, почему Вы нигде не нашли сертификата на взломостойкость этой двери и раздела ее испытаний?
Зачем на нее получать честный сертификат на ее условно 2-й класс, если продавцы уловками и обманом ее без труда продадут под видом "аналога" 4 или даже 4 класса!?
Итог. Смотрим табличку. На мой взгляд, эта табличка полностью применима и к вам.

Т.к. я это пишу в первую очередь для владельца этой двери, то напомню Вам 10 СОВЕТОВ ПО БЕЗОПАСНОСТИ ОТ ВМБ
Замена Вами цилиндра на Abioy Protek-2 изменит картину, примерно только на 5%.
И вот почему:Взлом Abloy Protek и двери с ним.
Цилиндр, то отличный! Только работает всегда комплекс.
Какой смысл брать дорогой снайперский патрон и стрелять им из карабина с изношенным стволом, да еще и обрезанным!?
Понимаете? Патрон- хороший, а все остальное- дрянь. В итоге, вы на 300 м. никогда не попадете в цель! Кто виноват?
Ото ж... стрелок виноват...
Возьмите этот же патрон и объедините его с отличной, дорогой американской снайперской винтовкой. И Вы, условно с нулевым опытом, будете выбивать 10-ку с 500 метров!
Комплекс работает!

Еще о честной оценке двери! Вот пишу я и думаю, неужели я специально опускаю чужие двери? Или все же такое количество слабых дверей, которое тут описано-просто пример того, что всего около 5% всех дверей надежны!
Об этом мы писали в Мифы и факты про входные двери
Я тролю или даю честную оценку? 7.5 лет этому разделу на форуме и более 2.5 млн просмотров! Можно уже и подвести некую черту.
И тут я вспомнил, нашего одного из самых активных форумчанTotaky из г. Воронежа (РФ, ранее это была Украина) с которым мы имеем разные политические взгляды и который сам долго и тяжело создавал себе двери.
Спустя 3 года, я все же понимая, что в его двери могут найтись уязвимости, пожалуй признаю, что в основном, его двери- лучшие из того, что я видел тут и если б в них точно не было слабинок, то они б на равных потягались с лучшими нашими детищами!
Факт!
Вот ссылка на его историю http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=5592
Вот еще вторая дверь, которая получила от нас высокую оценку: http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=4011
Вот фото этих 2-х дверей- победителей!

Лидеры нашего рейтинга

И вот, если мы посмотрим, скольким дверям мы дали высокую оценку и скольким дверям дали низкую, то скорее всего мы и увидим эти 5% " надежных дверей".
Вот так все сошлось. Правда горька, но в правде- сила!


Всем спасибо за участие и внимание!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
zyxel
8.9.2020, 0:16


Новичок
*

Пользователи
2
8.9.2020
2119



Вхідні двері Portala trio

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, наскільки хороші/погані ці двері.
Чи велика різниця між Kale 252 + Kale 257 і Securemme 2061 + Securemme 2019?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
8.9.2020, 9:01


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Цитата(zyxel @ 8.9.2020, 0:16) *
Вхідні двері Portala trio
Підкажіть, будь ласка, наскільки хороші/погані ці двері.



Доброго.
Захистні властивості дверей вимірюются класами.
Є навіть Евростандарт на стойкость к взлому отмычкам двери, окна... EN 1627 -2014 де описано як класифікуються двері.

То ж єдине питання. Якого класу двері та де сертифікат з вибробувань на оцінку захсту?
Як багатьом відомо, за цим стандартом є 2 типи дверей. З 1 по 3 клас та з 4 по 6.
"Надійними дверима" вважаються двері від 4 класу.
Двері які не мають сертифікату зазвичай, майже завжди відповідають найничому класу захисту-2.
Це є сутність людської жадібності. Навіщо робити якісне, коли ніхто цього не перевірить.
Ми навіть створили тест-піказку, як швидко обрати ліпшу модель дверей та відсіяти не якісні пропозиції.
Тест. Чьи бронедвери лучше.

Як бачите в стандарті не вказани замки та моделі дверей. Виключно час та інструмент.



То ж виходячи з багаторічного досвіду та описаного вище вважаю, що перед нами досить слабкі двері, клас тривкості яких може бути 2, максимум 3, якщо дуже повезе. Але цього не достатньо, щоб захиститись від квартирних злодіїв.
Можливо Вам буде корисно прочести Мифы и факты про входные двери
Ми багато разів тут описували схожі двері , але іншого кольору та з іншою назвою, але дуже низьких класів.
То ж вважаю, що й ці двері за своїми слабкостями дуже схожі на популярні сучасні двері, недоліки яких описані в Целесообразность модернизации дверей от застройщика
Дійсно, щоб створити цей висновок мені було достатньо приблиззно....1 хвилини.
За 1 хвилину я вже зрозумів, що це за двері.
Я звернув увагу на: відсутність сертифікатів, випробувань на злам, смішна вартість тощо.
Я навіть 3 хв не витратив на ці двері, то ж можу й помилитись, згоден.
Тому якщо Ви мені допоможете та надасте інформацію про цю модель наприклад такого вигляду Испытания двери Бодигард 4 класса в 2018 г.( выстояли 4 часа.).
то я визнаю, що помилився.

Двері які витримають всього 1-3 хвилини простого зламу коштують дуже дорого, приблизно 300 доларів тощо.
Тобто 1 хвилина захисту коштує 100-200 доларів, а в надійних дверях це приблизно з 20 разів дешевше, тобто 1500 доларів коштуть двері які витримують приблизно 200 хвилин такого самого зламу.
Те ж саме й стосовно відмичок .


.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
zyxel
8.9.2020, 21:44


Новичок
*

Пользователи
2
8.9.2020
2119



Зрозуміло. Дякую за детальну відповідь!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
9.9.2020, 8:30


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Цитата(zyxel @ 8.9.2020, 21:44) *
Зрозуміло. Дякую за детальну відповідь!


Цікаво, що Вам обіцяли від таких дверей продавці?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
OlegG
18.9.2020, 13:33


Новичок
*

Пользователи
2
18.9.2020
2122



Добрий день!
Цікавить Ваша експертна оцінка вхідних дверей. Двері були поставлені разом з замками ще в далекому 1996 році попередніми власниками. Перед ремонтом хотілось би оцінити, чи варто вкладати гроші в хороші замки і серцевини, чи це недоцільно і варто міняти самі двері.
Перші двері, а саме права частина з замками під накладкою має сталевий лист 2-3 мм, а з середини ця половинка ніби цього листа нема. Ліва частина має просто металевий каркас і дерев'яну середину. Принаймні металевого листа я не побачив. Двері досить масивні і виглядають важкі.
Фото петель також додаю.
Також є ще другі внутрішні дерев'яні двері, але вони напевно більше для краси).
Наперед дякую за відповідь.

Фото нижче






Фото циліндра (фірма MCM)
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
18.9.2020, 19:41


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Цитата(OlegG @ 18.9.2020, 13:33) *
Цікавить Ваша експертна оцінка вхідних дверей.


Вітаємо Олеже на нашому форумі!
Як Ви бачите, зазвичай, ми майже усім даємо невтішні оцінки.
Простій ше за все будо б й в Вашому випадку так зробити, але.
Можливо в Вас є шанси отримати щось схоже з 3+ або 4- класом при відносно невеликих витратах.
То ж... далі буде...

Зараз, особисто я, вважаю, що їх можна віджати фомкою за 1-3 хвилини,
або за 2-3 хвилини зламати викруткою та молотком через замки.
Так, я можу помилятись, але вважаю, що в данному випадку не суттево.
Тобто 2-3 хвилини простого зламу- навіть не вистачить на 3 клас захисту за Евростандарт на стойкость к взлому отмычкам двери, окна... EN 1627 -2014
Але якщо ми не знайдемо інших слабких місць, то можливо, десь за 200 Евро спробувати підняти їх на 1 клас вище.
Ще я вважаю, що Вас ну....дуууууужжжжеее просто відімкнути відмичками через те, що замки найпростійші.
Наприклад, можливо використовувати такі відмички як:
Самоимпрессионной отмычкой
Самоимпрессионная отмычка для цилиндров
То ж не вважаю, що з тикими дверима можна спати спокійно.
Як Вас ще не пограбували?
Мабуть злодіїв на всіх не вистачає. smile.gif

Дивлячись на ваші двері я одразу згадав такі схожі випадки:

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=8723

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=8922

Та дуже багато інших.
Тобто, те що в вас десь є начє товста сталь- це зовсім не факт, що в вас все гаразд з безпекою.

Отже, хто не вчить історію- той не має майбутнього.

Вважаю, що до Вас теж можна застозувати цю пораду:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=9318
Але це дуже попередньо.
Напримклад поставити циліндр Сisa_c 3000s нову броню та замок БОРДЕР "ВМБ" с шторкой против отмычек
Це Вам може коштувати приблизно 160 Евро та приблизно 50-100 Евро робота місцевих майстрів. Разом десь 250 Евро.
Нові, якісні двері 4+ класу можуть коштувати приблизно 2 300 Евро. Тобто ви витритите десь 10% від, наприклад Бодігарду 4+ класу та отримаєте, реально, як ми писали... теж десь 10% від таких дверей.
Тобто стійкість до відничок буде та ж, бо ті ж замки, а ось все інше буде програвати й в рази. Можливо, коли не має грошей, то це теж шанс, але звістно завжді ліпше нові та перевірені двері.
Вважаю, що витративши приблизно 250 Евро ваші двері будуть близькі до 3 класу, але геть не 4, тим паче не 4+ клас.
3 клас, згідно САМАЯ БОЛЬШАЯ В СНГ СТАТИСТИКА ВЗЛОМОВ ДВЕРЕЙ - це не фонтан...мьяко кажучи
Доречі, як ми писали в Мифы и факты про входные двери , заміна 1 замка- це умовно 5%, в Вас заміна замка, циліндра та броні- це умовно 10-15% від усього, що потрібно. Не 80% smile.gif
Тож маємо- що маємо.
Тобто яка рибка така й юшка.
Нагадаю, що замки можна придбати в нас, а роботи з заміни замовити в місцевих майстрів.
Ще в ваших дверях може бути багато інших слабких місць, які ми одразу не побачили, але вони там можуть бути.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
OlegG
19.9.2020, 8:44


Новичок
*

Пользователи
2
18.9.2020
2122



Цитата(Игорь @ 18.9.2020, 19:41) *
Але якщо ми не знайдемо інших слабких місць, то можливо, десь за 200 Евро спробувати підняти їх на 1 клас вище.

Дуже дякую за відповідь, п. Ігор!
Думав, що ці двері взагалі нікуди не годяться, а з Вашої відповіді я так зрозумів, що за +- 200 євро з них можна щось зробити щось путнє.
З чого порадите почати? З заміни замків і серцевин? Якщо так, то які краще взяти? Потрібні ще якісь вхідні дані і розміри?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
20.9.2020, 13:02


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Цитата(OlegG @ 19.9.2020, 8:44) *
Дуже дякую за відповідь, п. Ігор!


Я доповнив відповідь.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
22.10.2022, 17:32


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Італійські вхідні двері Gardesa.
Аналізуємо для прокачки, посилення бронедверей.
Ми знайшли величезну помилку у цих дверях!




Вчора до нас звернувся чоловік з проханням прокачати його двері, можливо замінити замок на якийсь електронний тощо.
Про двері нам з замовником нічого не було відомо, то ж я сказав, що не можна одразу запропонувати "методику лікування хворого не побачивши хворого". smile.gif
Мені вислали фото й по назві на ручці замка я подумав, що треба шукати бронедвері Gardesa.
Це дуже рідкісний варіант, але знову ж таки, правила як перевірити надійність дверей ніхто не відміняв.
У світі існує чи не єдина вірна методика оцінювання дверей на рівень захист-це Євростандарт на стійкість до зламу та відмичок дверей, вікон EN 1627 -2014
Все інше, як я кажу, то самодурство від не знання.
То ж надійність дверей та замків вказує їх клас захисту( час помножений на інструмент атаки), а клас захисту можна отримати лише шляхом сертифікаційних випробувань( зламу).

Лейбу на дверях з класом захисту та назвою ми не знайшли. Втім, побачивши тонкий метал, може 1.2 мм на коробці я, як конструктор зламостійких дверей та людина с дійсно величезним досвідом, попередньо оцінив клас захисту цих дверей не високо, а саме 2-3 клас.
Якого класу бронедвері?
Знову дивимось 3 картинкі, які давали й дають й будуть давати майже усі відповіді на усі питання.


Чому? Все дуже просто. Уявіть, що в двері встановлено замок, не відмикаємий відмичками та бронелист, який витримає кулі 4 класу за ДСТУ.
Уявили? Так, ці двері неможливо пробити з АК-74, відімкнути відмичками, тощо.
Наскільки вони стали крутіше та надійніше?
Не на скільки!
Адже слабке місце, якє я одразу побачив, никуди не ділось. Якщо я одразу побачив слабке місце, то цей виріб не може бути надійним, адже надійни виробники не роблять слабких місць.
Отак все логічно.
Дуже просте слабке місце- це тонкий мтал на коробці й тому ці вхідні двері навіть з бронелистом дуже легко буде віджати за пару хвилин фомкою, ну може за 5-7 хвилин максимум тощо.
Все логічно й зрозуміло для фахівця. 3 клас захисту- це гаратнована стійкість у 5 хвилин фомки тощо. 4 клас, це вже мінімум 10 хвилин.
Якщо ці двері не мають 4 класу, то вони не повинні витримувати 10 хвилин зламу й виробник їх такими не робив. То ж ймовірний час стійкості таких дверей может бути 5+ хв. може 6, може 7 хвилин зламу. Це приблизні данні. тобто беремо середнє між мінімумом й максимумом між 5 та 10. Більш ймовірно до мінімуму.
Вибачте, але це далеко не 4 години стійкості як в відомух дверях 4+ класу. Як тут:
Рекорд України, бронедвері Bodyguard 4+ класу витримали у 2018 р. 4 години зламу!
Є з чим порівнювати.
Нагада, що інколи крадії ламають двері по пів година, а то й пару годин.


Попередньо я висказав свою думку, що ці двері дуже легко буде зламати фізично та в них, скорій ша все стоять дуже слабкі на стійкість до відмичок замки.
Якщо двері дуже слабкі, то їх майже не можливо прокачати, адже там слабке буде все.
При цьому ці бронедвері можуть мати нормальну тепло та звуко ізоляцію, приємний зовнішній вигляд, тощо.
З недоліків, на мій погляд, саме недостатні захисні властивості від кріміналу.

Якщо виробник не виготовляв це, наприклад, як бронедвері 5 класу захисту, то в них слабка лутка, слабкі завіси, ребра, замкові кармани, листи,замки, просто все.
Тож якщо нам треба умовно Тесла, а в нас старенька беха, то дешевше одразу купити Теслу, ніж перероблювати стареньку беху на Теслу.
Доречі ми ранійше писали й про +,- в бронедвері 3 класу зламостійкості(захисту)

На мій погляд, ці італійські сталеві двері мають дуже схожі слабкі місця, що й ізраільскі, польські тощо, а саме"загальна слабкість всього".
Нагадаю, як злодії часто зламують схожі двері. Як зламують ізраільскі бронедвері
Сьогодні я вже зайшов на сайт виробника gardesa.com та трохі, дуже трохі, дізнався про ці двері.
Але цього трохі, вистачило!
Як я зрозумів, клас захисту або 2, або 3. Скорій за все, все ж 3.
То ж я був правий з попередніми висновками. smile.gif

От що я дуже людлю в імпортних виробниках... вони зазвичай, ніколи, не брешуть!
А от в наших все навпаки...
В імпортних виробників на сайті ви майже одразу бачите класи захисту за Євростандарт на стійкість до зламу та відмичок дверей, вікон EN 1627 -2014
й це одразу ставить все на свої місця!
Ми писали про такі бронедвері у Європейські зламостійкі двері
Тобто не можна видати двері 2 чи 3 класу захисту за дуже надійні, як й сказати, що двері 5 класу захисту-слабі.
В нас же, хто як на бреше покупцю, то так й буде й зазвичай, умовно, слабкі двері 2 чи 3 класу видають, чи не за 5 клас, а то й 6.
Про це ми писали Чому багато виробників бронедверей не сертифікують свої двері на злам за EN-1627
Попередньо, мені ці бронедвері схожі на модель Gardesa G 300 С
Я можу й помилятись, але за типом замка( моноблок), кількість отворів під девіатори 2 я вважаю, що це саме модель Gardesa G 300 S.
Тобто це бронедвері 3 класузахисту( зламостійкості та стійкості до відмичок).
Я не великий знаток італійської мови, проте, з каталогу виробника, все й так зрозуміло.
Зверніть увагу на те, що за звукоізоляцією ці двері дуже схожі з нашими, вона в них приблизно 36-42 Дцб, в залежності від оздоблення тощо.

Помилка у цих дверях. Якщо придивитись уважно до схеми дверей, від виробника, то вони мають лише 1 лист заліза. Це нормально для дверей не високого класу захисту й багато українських дверей роблять так само.

Схема популярних українських однолистових дверей. Але вони ж відчиняються назовні.

Всі адекватні продавці знають, що такі економ двері, не можна ставити задом-наперед, бо тоді листа заліза зі сторони крадія не буде.
Проте, у багатьох країнах, згідно місцевих вимог безпеки, двері ставлять виключно з відкриванням в середину квартири! Тож ширша частина полотна повинна бути до квартири, а вузча до можливого агресора.
Конкретно, у видпадку, з цими дверима, їх встановили, як прийнято в Україні, з відкриванням на зовні! Тобто задом-на перед, тобто, лист заліза виявився зі сторони квартири, а лист пресованного паперу( МДФ) стоїть до можливого крадія. Тобто двері не мають листа заліза між крадієм та замком.
Отака зрада сталась у цьому випадку. Отак продавець, продав ці італійські двері. Це показник того хаосу й трешу, що відбувається на українському дверному ринку.

Що робити, як посилити чи прокачати ці бронедвері?
Все як завжди.
Умовно кажучи, витративши 5% від нових класних дверей 4 чи 5 класу ми отримаємо 5% від цих дверей.
Я про це писав у Міфи та факти про вхідні двері та замки Приклад з бронелистом та циліндром, який не можливо відкрити відмичками я наводив.
Ось ще парочка прикладів з умовним посиленням слабких дверей елкетрозамками, або наче крутими механічними замками.



[youtube]EKaWUQsxVuU[/youtube]


[youtube]4q4mgwF5wV8[/youtube]


Доречі, багато прикладів описано й у темі Двери от застройщика, усилить или выкинуть?
Насправді, все дуже просто. За методикою оцінки властивостей дверей, якщо двері 2 класу, то вони 2 класу.Якщо ви в неї поставите самий крутий замок, вона все рівно отримаєте бронедвері 2 класу захисту.
Знаєте, це як в народному виразі:" як мертовму припарки робити", приблизно так можно "прокачувати" двері 2 чи 3 класу. Суцільне шарлотанство.
Доречі, це ж стосується й моїх власних бронедверей 5 класу! Якщо я їм з верху до низу поставлю 8 самих крутих замків smile.gif, то на випробуваннях я все рівно не отримаю бронедвері 6 класу, адже полотно та все інше ж в мене 5 класу. Отакої...
Це дуже коротко. Нагадую, що майже все я розповів у Міфи та факти про вхідні двері та замки

То ж я все це пояснив людині й він й лише він буде обирати, йому або просто замінити циліндр, можливо на якийсь найкращій, наприклад, як тут Невідмикаємі відмичками замки.
Або йому краще замінити двері 3 класу на бронедвері 4++, або 5 класу.
Обирати буде замовник.
Ціна питання від 100 до 3000 доларів.
Я, умовно, як лікар оглянув паціента, знайшов хвороби, розробив методику лікування від мінімуму( знеболюючі), до повного лікування з можєливою заміною пацієнта.
Кожен сам обирає, на що в нього є гроші та які в нобого протреби.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

19 V  « < 17 18 19
Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 29.3.2024, 2:51

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.