Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
3 V  < 1 2 3  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Улучшение и апгрейд BODYGUARD™ ДЗВП 5/2, Стоит ли еще прокачивать базовые двери?
V
Сергей ВМБ
25.5.2017, 13:02
#41


Активный участник
***

Администраторы
553
28.1.2016
Kyiv
1340



Лучшее - враг хорошего. Иногда можно / нужно / важно / неизбежно просто вовремя остановится. Всем добра. tongue.gif

"Одно дело думать, другое дело точно знать"

Кто поленился - а загляните ка сюда. Испытания дверей на взлом

BODYGUARD™ 5-го класса не вчера появился - вся история сертификатов с двухлетним сроком годности - на руках. Один ДСТУ только 2 раза перекроился. Мы много лет изучаем, испытываем и т. д. Тот же 5-ый класс - он идеален, там нету ничегошеньки лишнего. Там всё чётенько как божий день в копеечку.

Давайте тихонечко вспомним как всё начиналось..



И Царство Небесное тем кто уже не может быть с нами!
 
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Сергей ВМБ
26.5.2017, 12:12
#42


Активный участник
***

Администраторы
553
28.1.2016
Kyiv
1340



Темы про BODYGUARD™ 5-го класса объединены в целое. Если шо. 3-и последних сообщения (Игорь, Maxxym, Totaky) отсутствуют. tongue.gif Продолжаем милую беседу, не порождая побочные темы.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Сергей ВМБ
8.2.2018, 14:32
#43


Активный участник
***

Администраторы
553
28.1.2016
Kyiv
1340



Сертификационные испытания 5-го класса BODYGUARD™ в ЦСБО. Модель 2017 года.
[youtube]2RiC41O8Bms[/youtube]
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
SheldonMoon
2.11.2018, 0:12
#44


Новичок
*

Пользователи
1
30.10.2018
1868



В кінці місяця жовтня, оскільки потреба в виборі дверей назріла для моїх знайомих, завітав в виставкову залу де мав змогу повністю ознайомитись з асортиментом дверей БГ в магазині. Чітко простежуються характер модернізацій дверей з роками, що не може не радувати пересічних громадян. Зменшуються зазори, гарно вписались 15мм протизрізні пластини, для котрих, до речі, варять окремі кармани зі сталі 2 мм у рамі. Є якісні моменти у виготовленні як дверей так і рами. Важливо те, що всі замки в даних дверях при необхідності рівномірно розподілять навантаження зловмисника (звісно, за умови однотипного формування зазору РИГЕЛЬ-РАМА та «достатньої» жорсткості рами та полотна) і мають залишитись в справному стані. Бензоріз не рахується smile.gif .
Однак сподобались двері виключно шостого класу зломостійкості, оскільки вони (на мою думку) мають необхідну жорсткість, що досягнена конструктивом рами дверей та самого дверного полотна виключно з квадратної труби та ребер жорсткості у вигляді цих же труб та кутиків , що повздовжно наварені паралельно фронтальному дверному полотну (вірніше – полотно до них). Конструктив дверей інших класів, що були в залі, на мою думку, є компромісним варіантом між конструктивом дверей, що в магазині назвали «шостим класом» і тим нонеймом України, що реалізують пересічним громадянам на території нашої Батьківщини (не зважаючи на застосування навіть 63-го кутника). Стосовно вибору елементів захисту замків, то зауважень немає – достойні представники і за умови грамотного розташування в дверному полотні можуть виконати свою функцію. Якщо по суті, то висловлю побажання до конструктиву:
1)Бронекармани дверей (конструкції яких офіційно мають приналежність до 4 та 5 класу – бачив сертифікат Сабліна) мали б мати стальні пластини не 3 мм в товщу, що проявили здатність трішки прогинатись в руках, а як мінімум 6мм. І бажано, щоб сталь була як мінімум 65Г загартована до твердості хоч би 53 по Роквелу (до речі, відносно дешева і якісна сталь). Тоді це буде «бронекарман», котрий буде чинити опір зловмисникам. Поки це просто коробочка зі шматка сталі, товща стінки якого 3мм.
Хоча….. тут є, все ж таки, усвідомлення виробника в цьому напрямку і він намагається збільшити загальну товщу карману шляхом додавання шару відносно тонких пластин (може навіть і гартованих і виготовлених з гарних моно сталей, або навіть сплавів)….правда, не зовсім зрозуміло як закріплених, оскільки якісно приєднати зварюванням дві суцільні площини можна тут лише шовно по торцях пластин. Відносне зміщення ж та деформація при силовому зломі та розрізанні цих пластин буде присутня. Від неї при такому конструктиві нікуди не сховаєшся, оскільки «суцільності» вже немає. Такій підхід є компромісним з точки якісного сахисту замка. Я собі знайшов лише одне пояснення цьому – простота у виготовленні, простота в обробці сталі товщиною 3мм перед сталлю 6мм і більше. В цьому як на мене і простежується компромісність даного рішення. Хоча люди готові платити кошти, як на мене не за компроміс в захисті.
2)Ще один компроміс на мою думку - це застосування сталі всього лишень товщиною 3 мм у якості основного (фронтального) полотна дверей, що має протистояти зловмиснику.
3) З подивом помітив відсутність торцевого «провару» кутника (в одних моделях він є в інших немає) та шматка сталі (основне полотно) в місці притвору. Цей конструктив ніщо інше як «бутерброд» з послідуючим відносним зміщення шарів під час «відкривання» дверей зловмисниками. Ех … така «хвороба» присутня і шостого класу БГ (із тих, що були в залі), там лишень був присутній ще один шар сталі 2мм в вертикальній площині в районі замків та петель.. і все. Прошу звернути увагу, що проварювання торця зміцнить «бутерброд» та придасть йому жорсткості. А шліфовка банальною болгаркою придасть площині потім краси. Це трохи ускладнить виробничий процес, однак клієнт отримає максимум захисту в цьому, дуже важливому місці, однозначно якщо вже вирішили використовувати не моно лист, а «багато» відносно тонких.
4) Є побажання до виробника стосовно застосування в рамній конструкції і дверей і рами квадрата з більшою товщею стінки (мінімум в 5-6мм). Тут це, враховуючи той матеріал, що використовується, є логічним і правильним інженерним рішенням.

Одразу хочу прояснити один важливий момент стосовно побажань після побаченого: я не маю за мету протиставляти класи БГ один одному, я свідомо опускаю тип інструментів, що можуть застосовуватись зловмисниками для «відкривання» дверей, оскільки, на мою думку це не важливо. "Ньюанси" простежуються на всіх конструктивах БГ… Десь більше, десь менше (в більш важких дверях). Свідомо не акцентую увагу на замках – це лише ситуативний момент формування комплексу: ПРОЄМ-ДВЕРІ-РАМА-ЗАМОК-ЗАХИСТ ЗАМКА. Після аналізу конструкцій дверей для знайомих вважаю за свій обов’язок підказати виробнику моменти, що перше кинулись в очі оскільки завжди потрібно вдосконалювати те, що ти робиш… І «диявол ховається в дрібницях».. Якщо врахують в подальшому хоч щось з поміченого мною при поверхневому ознайомленні на стенді – я буду радий, оскільки безпека клієнта, його сім’ї та житла має бути понад усе. Модернізувати є куди smile.gif
З повагою, Олег.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
2.11.2018, 21:29
#45


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Дверi 6 класу, прокачка.

Цитата(SheldonMoon @ 2.11.2018, 0:12) *
З повагою, Олег.


Дякую Олеже за соловiну мову!
Вибачте, але зараз без украiнськоi клавiатури sad.gif
Дякую за увагу та побажання. Але...
На мою думку ви багато де помилились. smile.gif конструкцiя- це наша таэмниця.
Ви багато що недогледiли та можлтво не зрозумiли.

Дiйсно гарнi поради може давати людина яка провела десятки та сотнi випробувань. Тодi кiлькiсть помилок в порадах буде мiнiмальною.

Я не знаю скiльки ви випробувань бачили. Тому раджу вам передивитись i дуже уважно усi тести дверей 6 классу.
Це буде дуже позновально.
Доречi був злам наших дверей 6 класу у Днiпрi. Вони вистояли 5 годан зламу з Болгаркою! Взлом двери Бодигард МЧС в Днепре за 5 часов.
Нещодавно був злам дверей 5 класу пожежниками з бeнзорiзом!!! Час зламу...40 хвилин!
Це дуже високi результати. Тому передивiтся усi злами Бодiгардiв та тести в лабораторiях.
Известные попытки взломов дверей Бодигард

http://dveri.com.ua/articles/Ispytaniya_br...UARD_6_3_6.html

Подивiться будь ласка на базову, вже прокачану модель Бронедвери 6/4 МАХ
Може це саме те, що вам треба? smile.gif А воно вже є!

Те, що ви побачили в магазинi- це приблизно 30 %вiд потрiбного для того, щоб зрозумiти що таке 6 клас. Теорiя без практики- мертва, геть! smile.gif
Тому то Bodyguard (4-6 кл) ще жодного разу не змогли зламати крадії!
І це бiльш нiж за 10 рокiв.
Вважаю, що лише пicля цьго ми з вами будемо мати можливiсть дiйсно конструктивно поспiлкуватись!

На сьогоднi, як мені відомо, не виявлено слабких мiсць в БГ, або невiдповiдностi класу. А робити з дверей МАКСИМАЛЬНОГО 6 класу- дверi 8 класу?
Можливо, але тодi не треба про них казати 6 клас. smile.gif
Ще раз дякую за увагу до нас, за вашу думку та мову соловьїну! Доречі буду радий поспілкуватись після вивченями вами всіх тестів 6 класу, тощо.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

3 V  < 1 2 3
Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 28.3.2024, 15:11

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.