Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
19 V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Анализ уже установленой двери (бронедвери), Мы постараемся дать независимую экспертную оценку вашей входной двери.
V
Sergey Kiev
15.4.2016, 11:19


Активный участник
***

Пользователи
757
29.9.2013
926



Вже знайшов ці двері, ось вони тут: dveri-ok.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=60
Як би вам їх взагалї повернути назад до виробника, та й повернути свої гроші... Дуже вам це раджу.
Ці двері небезпечні для захисту вашого майна!

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
15.4.2016, 11:19


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



По негативному отзыву про двери "Нові двері" м. Житомир.



Виктор, спасибо за ваше письмо, мы его изучаем.
Выложите пожалуйста:
- фото ваших замков
- и вид двери полностью с квартиры и снаружи.
-сертификат на двери и договор, что они вам обещали поставить т.к. у меня есть большие подозрения что у вас стоит что-то такого плана:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3709
Вы можете просто выбрать режим редактирования первого сообщения и добавить все туда.

Мне картинка Сергея напомнила такую картинку smile.gif
Виктор, если ваш производитель опустился до того, что украл у другого производителя схему двери и выдает за свою....Ух...держитесь...
там много еще может найтись "прикольчиков". типа таких:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3710




Наш ответ потребителю.


1) Увы, но данная ситуация скорее всего относится к 80-90% всех дверей в Украине.
2) В жилые дома можно ставить двери отвечающие ДСТУ БВ-2-11-2011 не ниже 1 категории. 2 уже нельзя.
Вы сертификат от них требовали на двери? Это ваше право и их обязанность!
3) Ваша ситуация очень напоминает случай Александр ( Drfrog) только хуже по всем параметрам раз в 3-5. Реально.

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=1397

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...&#entry1483

А вот вообще ваша ситуация 1 в 1 !!!
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=1562

Изучите его историю внимательно, там все пункты нарушения ДСТУ приведены, только у вас все еще хуже по замкам, толщине стали, способу монтажа и т.д.
Это мое предварительное мнение.

4) Размеры двери. Если называть вещи своими именами- вам впарили то, что было и что не соответствует вашему проему вообще. Это недостаток продажи готовых дверей.
При индивидуальном изготовлении такие зазоры, у нас по крайней мере, заказчики не принимают и мы переделываем двери под зазоры около1 см+-.

вот пример нарушения стандарта взятый из случая Александр ( Drfrog)

[youtube]3O_hh43olVg[/youtube]

В вашем случае вы сами можете взять ломик и демонтировать двери снаружи за 1-2 минуты.


4.) Нарушение пункта 6.2.6 Обязательного для квартир ДСТУ БВ.2.2-11-2011. " конструкция дверных блоков должна исключать возможность демонтажа коробки. полотна и устройств запирания с наружной стороны".
.
На занятиях для силовиков, которые я часто провожу-я рекомендую в большинстве случаев рассматривать демонтаж двери снаружи т.к. мы с вами знаем насколько халутрно устанавливают в стране двери.
Например, наши двери Бодигард-мы тоже поддаем таким испытаниям на демонтаж.

Посмотрите тесты:
http://dveri.com.ua/news/Ispytanie_dveri_bez_listov_stali

http://dveri.com.ua/news/Vesennie_ispytani...ostoykih_dverey

и многие другие.

Все честно.

5) По поводу установки двери по уровню. Тут я проблемы не увидел. Скорее всего у вас тоже стена кривая, как и у ВСЕХ и установщики выставили двери по уровню и соответственно например, сверху двери стали плотно, а снизу сбоку зазор в 2-3 см.
Тут вина стены.

6) По замкам.

Уровень ВАШИХ замков существенно превышает уровень не сертифицированной двери. однозначно.
Хотя что мне не нравится в МТЛ-это отсутствие системы блокировки припереломе цилиндра, кторая есть во ВСЕХ используемых в двери БГ. вот пример о чем я:
[youtube]r8VbnjQKTJE[/youtube]
Как вы видите заказчик при самостоятельном выборе часто допускает ошибки и именно по этому именно для своих дверей- мы не берем замки заказчиков т.к. им-же от этого хуже.
В нашем случае.

Броня не плохая, но дороговатая, но не плохая.
Цилиндр- хуже ИСЕО R-7 но нормальный +-.
В целом по замкам +- зачет. Мы б выбрали лучше комбинацию, но мы к этому шли 18 лет.

А вот как именно выглядит ваша броня на МДФ????
Вот раздел броненакладок почитайте + и -:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showtopic=338

7) Договор. Нет информации о товаре и его соответствии стандартам. Считаю, что уже на основании того, что вам продали НЕКАЧЕСТЕННУЮ бронедверь- ее можно вернуть В ЛЮБОЕ ВРЕМЯ, хоть через 10 лет. smile.gif

Цитата(Віктор @ 15.4.2016, 7:38) *
Дзвонив до виробника з проханням надіслати електронкою сертифікат на двері. Відповідь була така (дослівно): «А вам ні хто не обіцяв сертифіката давати. В договорі про це немає ні слова»….
На моє питання, чи є ваші двері взагалі сертифікованими, виробник відповів, що так, але компанія не зобов’язана давати мені сертифікат.


ПИСЕЦ....."Це Україна..."

Что делать?

Отстаивать свои права 100%.

1) Письменно в электронном виде потребуйте у них сертификат и пояснение ситуации, отправьте почтой с уведомлением и постарайтесь, при желании копию принести и под роспись вручить им( 2 шт. 1 им, 1 себе).
Скорее всего это ни к чему не приведет и надо писать письмо в ЗПП.

2) Письмо в ЗПП. пишите все в эл. виде что б проще было копировать тексты и письма и т.д. Напишите все в письме.
Их минимум должны проверить и поругать, если не отменили проверки ЗПП smile.gif

3) Реально, скорее всего вам впарили бронедвери подделки как тут: http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3709
и На основании:

- несоответствия размеров проему,
- несоответствия продукции украинским стандартам( то есть у вас не качественная продукция)
-на основании того, что от вас при консультации скрыли существенную информацию о товаре( несоответствие размеров, стандартам и др важную инфу)
Вам не рассказали про классы дверей, стандарты, их теплоизоляцию, звукоизоляцию, показатели взломостойкости и т.д.
От вас скрыли все эти показатели и вы начинаете догадываться почему.
потребовать демонтажа двери и возврата денег от ЗПП и от производителя.

4) Заменить на грамотные двери, соответствующие сертификатм Украины и Европы и соответствующие вашему проему.
5) Или прикусив язык и проглотив горькую пилюлю(смирившись с вашей ситуацией и "слабенькой" дверью) забетонировать все щели проема и надется что ваши двери не соблазнят воров
с среднестатистической вероятностью взлома таких дверей 2-3% в год. Об этом написано тут:
http://dveri.com.ua/news/no_theft_one/
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showtopic=315&st=0

Еще...

Заметьте, хоть и хочется сказать что в Житомире производят некачественные двери "Новые двери", но.
Есть 1 но.

Ваши двери не сертифицированы на взлом
И отсюда все бедыНе зависимо от бренда и т.д.

Одна из ошибок- вы рассмотрели отдельно замки от двери и получили соответствующий результат.


Напомню наш совет по выбору двери всего за 10 секунд.


"Бронедвери нельзя рассматривать отдельно от замков, а замки от дверей, надежные двери-это двери с сертификатом на 4 класса
взломостойкости и выше."


ВСЕ.

Вот видео семинара по дверям я на 9 минуте именно это и говорю:
[youtube]E7bpWYSn4io[/youtube]

Все сводится к сертификату на взлом. Тогда б и двери были продуманные и подход к работе и сервису.
Ничего личного, сами все видите. Сертификация обязательна нужна т.к. хоть как то вынуждает производителя нормально работать и производить качественную продукцию.
Это как мороженное, есть по ГОСТ, а есть ТУ Разницу знаете? по ТУ-это дрянь, а по ГОСТ- хорошее. smile.gif
У вас даже не по ТУ... sad.gif
Но у 80-90% страны так.

P.S. Это написал представитель компании, которую в свое время "ВЫДРЕССЕРОВАЛИ" потребители за задержки сроков, не тот цвет ручки и т.д. Мы Закон Украины "О защите прав потребителей" изучили и стараемся по максимуму соблюдать.
Отсюда и качество и цена и сервис.
После "дрессировки"- жалобы исчезли и получился хеппи енд! smile.gif

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=2854

Насколько мне известно-это тоже самое большое количество отзывов про бронедвери в Украине и постсоветском пространстве smile.gif
250 сообщений и около 250 000 просмотров.

Свои права надо отстаивать и тогда у нас почти всегда и во всем будет хеппи енд smile.gif

По сути все по честному. Скажу вам откровенно. Как вы подошли к выбору дверей- такой итог и получили. Кто доверяется -того и разводят.
По этому что б отсеять таких лохотронщиков и введена сертификация продукции.

Тоже вспомню себя 12 лет назад... Слезы наворачиваются на глаза....как меня юного парнишку обозвали и чуть не выгнали из УКРЦСМ, мол мы сертифицируем для того что б отсеять таких шаромыжников и кустарей как ты "гаражник".
Но я прикусил язык, утер слезу гордости, прохавал пилюлю и ДОБИЛСЯ сертификации в УКРЦСМ в 2004 году. Убедил их в том, что я имею право на шанс пройти сертификацию и что б мою заявку приняли.
С тех пор, у нас более других сертификатов:
http://dveri.com.ua/articles/Sertifikaty_l...ty_diplomy.html
И УКРЦСМ нам вручает самые высокие награды и постоянно приглашает на президентские конкурсы:
http://dveri.com.ua/news/100_best_2015_v/
http://dveri.com.ua/articles/Nagrady_za_ka...bronedveri.html

Но какая этому предстояла дрессура.... даже не хочу вспоминать... Все, не могу, слезы наворачиваются... smile.gif

Как видите все сводится к совету в 10 сек. и к этим 2-м табличкам:

.
 
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
15.4.2016, 11:31


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Sergey Kiev @ 15.4.2016, 9:51) *
Чи правильно встановили двері "Нові двері" м. Житомир?


Як би вам їх взагалї повернути назад до виробника, та й повернути свої гроші... Дуже вам це раджу.


Тепер це теж розумію... Але у таких вимогах до виробника потрібно опиратися не на думки форума, а на конкретні порушені ТУ, норми, стандарти, опиратися на офіційні заключення або висновки експертів (ще й з мокрими печатками) і тому подібне.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
15.4.2016, 21:59


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Игорь @ 15.4.2016, 10:19) *
По негативному отзыву про двери "Нові двері" м. Житомир.


Дуже дякую, Ігор! Ви проробили за сьогодні титанічну роботу!
Мені треба ще якийсь час, щоб все "переварити" і прийти до тями.... blink.gif

Однозначно, що я не залишу просто так цієї справи. Тут вже діло принципа.

Ще два маленьких питаня:

1 чи можу я власноручно відкрутити зверху налічник щоб зробити більщ інформативніші фото. Чи це не буде кваліфіковано як моє втручання у конструкцію?

2 хто (яка організація) може зробити офіційну технічну експертизу (яка буде мати законну силу у всіх інстанціях моїх звернень) на предмет відповідності пророблених монтажних робіт до вимог будівельних стандартів та відповідність самої дверної конструкції.


Ще раз дуже дякую!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
16.4.2016, 8:12


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Знову про двері "Нові двері" м. Житомир.

Доброго дня Вікторе. За експертизи-забудьте. Не варто часу та грошей. Тому жуліки й процвітають.
Спробуйте зараз звернутись до Захисту прав споживачів. Просто зателефонуйте, а потім напишіть про це на форумі.
Відкрутити налічник-не біда smile.gif Там така конструкція, що їй це не завадить.
Ми не отримали від вас фото замків та двері в повний зріст. Якщо можливо-додайте до першого свого посту.
Ми не знаємо як в вас зроблені отвори к коробці та інш.

По ограззації. Вам достатньо того, що ваші двері не відповідають ДСТУ і їх не можна встановлювати в квартири. Цоьго достатньо.
Ви побачили недоліки, запросили сертифкат, вам в ньому відмовили, окрім того до вас не донесли істотню інформацію що до товару під час косультації.
ЦЬОГО ВЖЕ ДОСИТЬ для Заяви, та штрафу та поверненя товару та коштів.
За моральну компенсацію забудьте. Це Україна а не Штати.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
16.4.2016, 16:10


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Игорь @ 16.4.2016, 7:12) *
Знову про двері "Нові двері" м. Житомир.


Дякую!
Добавив загальні фото дверей, із знятими налічниками, вузлів, замків та запис розмови про сертифікат.

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
16.4.2016, 17:32


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Логіка та вибір дверей від "Нові двері" м. Житомир.

Цитата(Віктор @ 16.4.2016, 16:10) *
Дякую!
Добавив загальні фото дверей, із знятими налічниками, вузлів, замків та запис розмови про сертифікат.


Пане Віктор я уважно вивчаю ваш випадок і в мене питання.
Логічне питання.

1) Скільки ви заплатили за замки з фурнітурою?


Чому питаю?

Де логіка купувати замок за 300 у.е. а двері за 150?
Чи не бачили ви недобре відразу?
Як можна зробити якісно двері за 150 баксів з МДФ?

Я вважав що в вас масовка з дешевими базовими замками. А в вас індивідуальне виробництво з замками замовника +-

Справи в тому, що в нас в якісних дверях замки в двері 4 класу за 750 у.е.- коштують приблизно 250 у.е.
http://dveri.com.ua/articles/Dveri_zaschit...D_DZVP_3_1.html
А щоб вам зробити якісні високого 4 класу треба заплатити УВАГА 500 у.е. і це виключно за МЕТАЛЕВІ двері без МДФ. проте в нас ы метал на коробці 5-6 мм в зоні рігелів до 10 мм, а в вас 2. Полотно в нас приблизно сума 5 мм, а в вас може 1 може 2 мм.

В вас двері коштують 150 баксів і це з МДФ. Логіка просто підказує, що 150 баксів можна поділити на 3 частини 1,2-це МДФ, 3-це метал.
Тобто металу в вашій двері усього на 50 баксів!?

І це ще з прибутком компанії!

Ешкін кіт! Що я можу пред'явити бідоласі виробнику дверей за такі кошти?
Яка тут може бути якість, сервіс, та відповідність сертифікатам?

Вибачте, але "Бачили очі, що купували".

2) Поясніть мені-як виробнику, як ви можете викласти 300 баксів за 2 кг заліза у вигляді замків і при цьому вважаете нормою обрати
двері вагою 60 кг металу за 50 баксів?

Коли покупець вважає, що він може отримати за 200 баксів металеві двері з МДФ-то він їх отримує!
Але на справді вони виглядають так:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3710

Адже не можливо за такі гроші зробити ліпше.


Де логіка?
Я б вас зрозумів, якщо б ви купили 2 Гардіана за 30 баксів. Тоді рівень замків-відповідав би рівню дверей. А так ви дали ЗПОВНА заробити продавцям замів МТЛ і нічого не залишили для власного українського виробника. Як він вам може дати якість за 50 баксів за метлоконструкцію?
От що мене непокоїть.
Звісно він буде постійно роздратований та буде усіх кідати та ненадавати сервіса, бо це не можливо за такі кошти.

Доречі, що стосується замків. Я вважаю що ваш вибір 2-ох циліндрів, ще й не втопити броні, ще й в замку без систем блокування-призведе до зламу вашої двері від двох-до 5 хвилин.
Хоча я не тестував ці броні, але, я багото чого тестував схожого і в вас зроблено 3 суттєві помилки:
-замок без блокування як тут:https://www.youtube.com/watch?v=r8VbnjQKTJE
-2 однотипних замка(циліндра)
-накладні броненакладки.

Тобто це повна протилежність тому що б обав я як конструктор сертифікованих зламостійких дверей.

3) Хто вам порадив обрати такі замки? Ви сами зробили помилку(що я можу зрозуміти) чи вас "розвели"?

Вибачте але трохи критики і на вашу адресу. Це лише зробить нас усіх сильнішими.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
17.4.2016, 15:04


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Игорь @ 16.4.2016, 16:32) *
Логіка та вибір дверей від "Нові двері" м. Житомир.
Вибачте але трохи критики і на вашу адресу. Це лише зробить нас усіх сильнішими.


Добридень, Ігор! Жодних образ з мого боку! Я тільки «ЗА» щоб з цього випадку всі мали якусь науку та «дресуру», як ви любите казати. Також чудово можу зрозуміти ваше (як висококласного спеціаліста у своїй галузі) здивування з моєї логіки вибору дверей та фурнітури, але давайте про все по порядку.

1. Китайська красива бляшанка, яка стояла в новобудові два роки цілком пристойно виконувала своє призначення – закривала рух повітря через дверний проєм в пусту квартиру smile.gif

2. З часом захотілося поміняти її на щось краще. Це логічне бажання, коли частіше буваєш в квартирі і чітко чуєш слова, сказані сусідами на іншому поверсі blink.gif

3. Логіка була така. Якщо взяти двері середнього цінового діапазону та вкомплектувати їх кращими замками, то вийде нормальний результат. Я тільки не врахував можливість халтурного монтажу, який може звести нанівець всі благі наміри. Ви можете списати такий мій вибір ще на моє «жлобство», і будете десь праві, але маю недавній власний гіркий досвід, коли, маючи справу з дуже «розкрученою» та недешевою фірмою, і, заплативши їм досить пристойні гроші, отримав якість кінцевого продукту співмірну із якістю монтажу своїх дверей…

4. Тепер про замки та фурнітуру. Обійшлись вони мені у значно меншу суму. Не буду видавати своє джерело, але брав оригінальні речі з солідною знижкою та уцінкою на деякі з них після вітрини, виставки і т.д. За замок, два циліндра та дві броненакладки + ручки заплатив 175 дол. Вважаю, що це дуже апетитна ціна для такого «заліза», і не скористатися нею було б ще більшою дурницею, ніж вибір мною виробника sad.gif

5. Так як початково не стояло завдання встановлення наддорогої конструкції, то мій вибір впав на «Двері Білорусі», а саме, на їх середній ціновий сегмент, так як їхні двері преміум класу відрізнялися, мабуть, лише багатшим оздобленням фасадів, кращими замками та фурнітурою. Єдиним недоліком було те, що вони неохоче йшли на встановлення у свої двері сторонніх замків від замовника.

6. А далі вступив у дію його величність Випадок. Сусід порадив житомирську фірму, яка робила йому двері і не тільки йому у наших будинках. Зовнішній вигляд його дверей, конструкція та акуратність монтажу (в порівнянні з майбутніми моїми шпарами, «голими» дюбелями та шкарадно вибитою із середини штукатуркою) не викликала у мене на той час жодних негативних емоцій. А ще при телефонній розмові з менеджером виплив факт, що свої конструкції вони роблять на заводі, який виготовляє вузли для «Дверей Білорусі». Ось тут я і «здався» blink.gif А далі ви все знаєте з мого першого поста.

Ще раз повторюся, що до самої конструкції у мене не було яких небудь серйозних претензій (в зв’язку зі своєю повною необізнаністю в тонкощах технології) і, можливо, не виникнуло б і надалі, якби під час монтажу я не запідозрив щось недобре та неправильне у занадто великих зазорах, «висячих та голих» дюбелях у розколотому бетоні, у неакуратності демонтажу старих дверей та косметичному запінюванні нових.

Крім того стикнувся з встановленням дверей вперше у житті. В цій галузі я не спеціаліст та вважаю, що кожен має займатися своїм ділом, займатись професійно і, саме головне, відповідати за свою роботу. Для прикладу, якщо хтось збираєтесь пробурити на своїй ділянці свердловину на воду, то ця людина починає шукати загальну інформацію, цікавитись ціною, пропозицією, має шукати людей (тобто підприємство), які цим займаються, мають відповідну бурову техніку, та реальний досвід у цій сфері, а ще кращий варіант – це скористатись рекомендацією когось із добре знайомих, а не починати самостійно вивчати геологію, тектоніку та стратиграфію четвертинних відкладів своєї місцевості та заглиблюватись у мікрофауністичний і петрофізичний склад порід-колекторів водоносних цільових горизонтів юри чи сармату rolleyes.gif Як науковець у сфері геології, говорю це вам – спеціалісту-профі у виготовленні дверних систем. Хочу вірити, що вищеописаними пунктами хоч трохи прояснив вам ситуацію та логіку своїх дій.

Так, ми всі люді, і всі робимо помилки у рішеннях та виборі того чи іншого шляху, в результаті нашої некомпетентності, браку інформації, часу та можливостей. Інколи помилка на початку шляху призводить до накопичення вже наступних, більш значущих помилок, які як снігова кулька, що пущена котитися із сніжного пагорба перетворюється внизу на сніговий шар, що може роздавити вщент всі наші благі наміри… Але це ні в якому разі не знімає відповідальність з людей за їхню безвідповідальність та неякісно, халатно виконану роботу.

Я дуже вдячний та ще раз хочу подякувати за пророблену вами роботу та надану мені інформацію. Ви та ваша компанія стали для мене еталоном у царині «світу дверей» і, саме головне, у своєму ставленні до клієнтів. А це найцінніше!
Маю надію, що по завершенні моєї тяганини з виробником, я звернусь до вас за установкою нових дверей до моєї квартири!

Із великою вдячністю,
Віктор
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Сергей ВМБ
17.4.2016, 18:29


Активный участник
***

Администраторы
553
28.1.2016
Kyiv
1340



Цитата(Віктор @ 17.4.2016, 14:04) *
Логіка була така. Якщо взяти двері середнього цінового діапазону та вкомплектувати їх кращими замками, то вийде нормальний результат.

1. Така логіка мертвонароджена. Ціна не є відображенням якості. Відображення якості (дверей) є виключно сертифікація (в ЦСБО* або інших компетентних для цього органах).

Згідно чинного Законодавства нашої Держави - Закону України «Про підтвердження відповідності», ЦСБО був акредитований НААУ, щоб займатися такою діяльністю.

Нема документів - нема розмови.

Цитата(Віктор @ 17.4.2016, 14:04) *
маючи справу з дуже «розкрученою» та недешевою фірмою, і, заплативши їм досить пристойні гроші

2. Знову хибний причинний звязок. Документи на двері вам надавали? Див. п. 1

Цитата(Віктор @ 17.4.2016, 14:04) *
брав оригінальні речі з солідною знижкою та уцінкою на деякі з них після вітрини

3. Які класси ваших замків та циліндрів згідно ен 12209 та 1303? Забудьте за бренди, ціни, слова продавців та інші псевдопоказники. Зауважте, що це питання не стоїть взагалі в сертифікованих дверях вище 4 классу включно, бо рівень комплектуючих максимальний.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
18.4.2016, 9:34


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Сергей ВМБ @ 17.4.2016, 17:29) *


Доброго дня, Сергій!
У мене складається таке враження, що цей форум тільки для тих, хто власноручно розбирає замок Мультилок до останнього гвинтика за 45 секунд smile.gif
Ви говорите до мене на інопланетній мові: "ЦСБО, НААУ, ен 12209 та 1303?" - Я споживач, а не експерт! В НОРМАЛЬНОЇ, ЗДОРОВОЇ людини в голові має бути логіка: я плачу гроші спеціалісту у якійсь галузі - а він робить якісно та відповідає за свою роботу! І для цього мені не потрібно знати що таке "ЦСБО, НААУ, ен 12209 та 1303", ат те, що у нас розвелося багато псевдоспеціалістів - ось це біда!!! Дуже важко пересічній людині, яка не здала "норматив по розбиранню замків" розібратися у тому морі горе-спеціалістів.

Прийшовши сюда на форум, я побачив ДУЖЕ БАГАТО СВОЇХ СТРАТЕГІЧНИХ ТА ТЕХНІЧНИХ ПОМИЛОК, - це мені тепер зрозуміло!!!. Але сюди я прийшов з одним питанням: "Чи добре зроблено монтаж дверей, чи ні? І що тепер робити?" Чекаю на Вашу відповідь на моє початкове питання та цікава Ваша думка, щодо логіки спеціалістів, які монтували двері!
Дякую!!! smile.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Сергей ВМБ
18.4.2016, 19:48


Активный участник
***

Администраторы
553
28.1.2016
Kyiv
1340



Цитата(Віктор @ 18.4.2016, 8:34) *


Згоден. Але одне але... Не в цій країні! В цій країні ви змушені бути не тільки споживачем, а й трішки експертом. Трішки юристом, трішки будівельником, трішки лікарем і так далі.

Я писав своє повідомлення, щоб підкреслити, що обирати будь-що за критерієм ціни не варто. Ціна в цій країні, де не працює прокуратура, мвс і так далі часом нічого не означає. Нажаль, але це так.

Доведеться трішки розбиратись.

Суто умовний приклад. Ви ж не приходити в магазин: і кажете Сметану! А вам підсунуть "продукт молоковмісний" (де молока 1% або й без такого) без відповідності ДСТУ. І ви з радістю візьмете? Певно, що ні. А от продукт виготовлений згідно ДСТУ і буде -+ сметаною.

Так і двері / бронедвері. Спільного лише назва. Обирайте продукцію виготовлену згідно чинних державних та міжнародних стандартів.

Невеличкий словничок:

ЦСБО - Центр сертифікації банківського обладнанння. Офіційний орган в Україні, що займається тестуванням, в т. ч. дверей.

НААУ - Національне Агенство з Акредитації України. Установа в структурі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

EN 12209 - загальноєвропейський стандарт, який має цікавити вас при виборі замків в першу чергу. 7 рівнів класів.

EN 1303 - загальноєвропейський стандарт, який має цікавити вас при виборі циліндрових механізмів в першу чергу. 3 класи - надійність, секретність і зламостійкість.

ДСТУ він же фактично ENV 1627 - загальноєвропейський стандарт, що визначає 4, 5, 6 класси, як високонадійні двері для встановлення в будинки та квартири з максимальними рівнями замків та цилиндрів відповідно до EN 1303 & EN 12209. Вуаля! Ви, купуючи двері з 4-го классу, позбавлені мук вибору дверей! Фактично обираєте лише оздоблення.

Грамотні двері - для грамотних споживачів!

Будьте грамотні, не купуйте хлам.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
18.4.2016, 22:26


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Знову що до скарги на металеві двері "Нові двері" м. Житомир" від
ФОП ЕФИМОВ В.Н.


http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3716

Віктор, пройшов час.


і ми сподіваемось ви змогли отримати дуже корисну інформацію не тільки про двері, але й взагалі як обирати товар, на що дивитись в Договорі та інше.
Сподіваюсь, що поради як вірно обрати двері вам допомогли б, якщо були своечасними. Нагадую, багато порад як купити броньовані двері та замки тут:

http://dveri.com.ua/forum/index.php?showto...post&p=3000

Дуже добре показано все на закордонних прикладах:
http://dveri.com.ua/forum/index.php?showtopic=334


Якщо в вас вистачило на все часу та нервів і ви все це зрозуміли та прониклись- тільки тепер вас можна вважати більш - менш досвідченим покупцем дверей.
Але, як бачите вам прийшлось біля неділі втратити на пошук відповідей та на вивчення вашого випадку. Ваш приглад-типовий. Зрозуміло одне. Маркетинг дверей, тим паче в Україні- це приблизно неділя часу, не менш.
"ПОСПЕШИШЬ-ЛЮДЕЙ НАСМЕШИШ"
Так в усьому, поклались на сусіда, а він і собі обрав не дуже якісне и вам дав пораду вчинити так само.
Як бачите сертифікація саме виводить усіх на чисту воду. Сертифікація- не панацея, але відповідь на 95% усіх питань споживача і саме вона відокремлює неякісний товар від якісного.
Тому просто нагадую правила:
Правило 20 похибок:
"ДВЕРИ СИЛЬНЫ НАСТОЛЬКО-НАСКОЛЬКО СИЛЬНО ЕЕ САМОЕ СЛАБОЕ ЗВЕНО"

Порада по вибору дверей за 10 секунд:
"ДВЕРИ НЕЛЬЗЯ РАССМАТРИВАТЬ ОТДЕЛЬНО ОТ ЗАМКОВ И НАОБОРОТ, НАДЕЖНЫЕ ДВЕРИ-ЭТО ДВЕРИ ОТ 4 КЛАССА ВЗЛОМОСТОЙКОСТИ ПО СТАНДАРТУ 1627".

Сергій ВМБ відповів вірно, але заважко для зрозуміння звичайного користувача, це мова для профі з досвідом сертификації років по10. Тому я вас розумію, що ви його незрозуміли smile.gif. Вищенаведені правила вони сподіваюсь більш доступні для споживача.

Що вам робити далі- ми написали раніше, подумайте трохи, нехай емоції заспокоюється та робіть свій свідомий вибір. Та опишіть потім як ваши справи.

Я додав фото та табліці які передають нам з вами ЕВРОПЕЙСЬКИЙ досвід в дверях, та їх класифікацію.
В кожній державі зазвичай 2-3 виробника ЗЛАМОСТІЙКИХ дверей, інше-не дуже якісні. Нажаль саме так і в Европі і в Україні.

Тепер я знаю на 100%. ВИ СТАЛИ СИЛЬНІШЕ! І це головне!

.
 
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
19.4.2016, 14:01


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Сергей ВМБ @ 18.4.2016, 18:48) *
Згоден. Але одне але... Не в цій країні! В цій країні ви змушені бути не тільки споживачем, а й трішки експертом. Трішки юристом, трішки будівельником, трішки лікарем і так далі.
Я писав своє повідомлення, щоб підкреслити, що обирати будь-що за критерієм ціни не варто. Ціна в цій країні, де не працює прокуратура, мвс і так далі часом нічого не означає. Нажаль, але це так.

Згоден з вами . Але одне "але"... Не знаю як ви, але я особисто, мяко кажучи, задовбався бути "трішки юристом, трішки будівельником, трішки лікарем і так далі". А така ситуаціє є тому, що кругом суцільний непрофесіоналізм, а точніше пофігізм, який примушує нас всіх (споживачів) бути "кандидатами околовсяческіх наук". Мрію, щоб люди просто відповідали за свої слова та вчинки. Особисто я за свої помилки у виборі дверей вже заплатив своєю кишенею та своїм тимчасовим неспокоєм. Тепер хочу щоб виробник та монтажники хоч трошки понервували, може після того вони іншим людям таке робити не будуть. Бо якщо нам не реагувати на такі речі - то нічого і не зміниться у нашій країні та головах людей.
Як казав М. Жванецький : «Или мы все станем жить лучше, или мои сатирические произведения станут бессмерными» smile.gif
Являюсь прихильником того, що людина (спеціаліст) має бути: 1) на своєму місці, 2) відповідати за свою роботу.

Дуже дякую вам за розшифровку мені незрозумілих абревіатур ЦСБО, НААУ, ен 12209 та 1303. Це є цікаво для загального розвитку, але особливо дякую за дійсно цінну фразу «Ви, купуючи двері з 4-го классу, позбавлені мук вибору дверей! Фактично обираєте лише оздоблення» . - це дійсно саме головне правило, яким має керуватися кожен пересічний покупець дверей! Тепер я буду це знати!!!

Але я так і не почув вашу особисту думку щодо мого первинного запитання з якого все і почалося: "Чи добре зроблено монтаж моїх дверей, чи ні? І що тепер можна зробити?" Чекаю на вашу відповідь та які б були ваші подальші дії у моїй ситуації.

Дякую!
З повагою, Віктор

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
19.4.2016, 14:10


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Игорь @ 18.4.2016, 21:26) *
Знову що до скарги на металеві двері "Нові двері" м. Житомир" від
ФОП ЕФИМОВ В.Н.


Ще раз дякую за вашу інфомаційну підтримку!
Час пройшов, але я ще не "прийшов до тями". Читаю по мірі можливості, аналізую, роздумую над помилками.
Згоден, вибрати добрі двері - це вам не женитися, тут думати треба laugh.gif

Однозначно можу сказати, що мовчати в даній ситуації не буду.
Буду писати офіційний лист виробнику.
Далі - інспекція по захисту прав споживачів.
За результатами відповідей - або вирішення питання, або в суд.

Буду вас інформувати про перебіг подій.

З вдячністю,
Віктор
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Sergey Kiev
19.4.2016, 14:15


Активный участник
***

Пользователи
757
29.9.2013
926



Цитата
Але я так і не почув вашу особисту думку щодо мого первинного запитання з якого все і почалося: "Чи добре зроблено монтаж моїх дверей, чи ні? І що тепер можна зробити?" Чекаю на вашу відповідь та які б були ваші подальші дії у моїй ситуації.

Дякую!
З повагою, Віктор


Виктор, мы вроде уже ответили на эти вопросы, повторюсь еще раз?
Монтаж сделан очень плохо. Чем это чревато тоже описали, - выносом всей двери с коробкой вместе.
Что делать? Есть два выхода. Первый, замуровать бетоном щель между коробкой двери и проемом. Второй, менять двери под размеры проема.
Другими словами, либо делать проем уже, либо дверь шире. По-другому ни как.
Куда обращаться с жалобой Игорь писал.
У вас очень незавидное положение, с одной стороны с такими дверями жить трудно, а с другой возможно надо будет все демонстрировать, все эти щели

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
19.4.2016, 14:32


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Sergey Kiev @ 19.4.2016, 13:15) *
Виктор, мы вроде уже ответили на эти вопросы, повторюсь еще раз?


Перепрошую, що трохи роздратував вас, але питання останнього мого поста було адресовано особисто Сергію ВМБ.
Я вам ще раз дякую за відповідь!

А до всіх буде таке питання: чи є у когось якісь приклади (шаблон, може хтось вже писав) правильного за формою написання листа до виробника з вимогою повернення/перевстановлення дверей?

Дякую!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Сергей ВМБ
19.4.2016, 15:05


Активный участник
***

Администраторы
553
28.1.2016
Kyiv
1340



Цитата(Віктор @ 19.4.2016, 13:32) *
Перепрошую, що трохи роздратував вас

Все нормально wink.gif

Цитата(Віктор @ 19.4.2016, 13:10) *
Буду вас інформувати про перебіг подій.

Думаю це буде цікаво.

Цитата(Віктор @ 19.4.2016, 13:01) *
Але я так і не почув вашу особисту думку щодо мого первинного запитання з якого все і почалося: "Чи добре зроблено монтаж моїх дверей, чи ні? І що тепер можна зробити?" Чекаю на вашу відповідь та які б були ваші подальші дії у моїй ситуації.

Нажаль як не монтуй такі двері - дверний "стіна-двері" блок від цього кращим не стане. Слабке місце - конструкція дверного полотна. Ось де суть. Можна зчепитися з виробником за повернення коштів, відправитися на експертизу (доречі спочатку власним коштом) та до суду - а це час та гроші. Про запасні нерви не забудьте. Ви готові? Це так, "по чесноку".

Приклад з життя: я вчора купив гілку бананів. Після оплати я помітив що 1 з 7 бананів мяко кажучи вже м'який. Я банально втомився і не помітив. Формально я міг повернутися і вимагати повернення коштів за "продуктовий товар неналежної якості" згідно Закону України "Про Захист прав споживачів". І навіть думаю, що мені б це вдалося достатньо легко. Однак за найменшими мірками, це 5-10 хв. І мені банально шкода цього часу. Я пішов, не оглядаючись до оселі, і вдало провів решту вечірнього часу. Відпочив та витрачаю час на більш цінні речі. А прибуток з продажу гнилого банану - нехай буде найбільшим в цілому житті того хто виклав його на полицю. І ні на копійку більше - вони це заслуговують без сумнівів!!!

Цитата(Віктор @ 19.4.2016, 13:01) *
але я особисто, мяко кажучи, задовбався

Задовбалося все суспільство! Ця гидота, як пліснява, охоплює не лише торгівлю, а й всі сфери суспільного життя - від медицини до освіти.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Віктор
19.4.2016, 15:44


Участник
**

Пользователи
14
14.4.2016
1393



Цитата(Сергей ВМБ @ 19.4.2016, 14:05) *
Можна зчепитися з виробником за повернення коштів, відправитися на експертизу (доречі спочатку власним коштом) та до суду - а це час та гроші. Про запасні нерви не забудьте. Ви готові? Це так, "по чесноку".


Хочу добавити, що це також і запасні нерви самого виробника rolleyes.gif, а мені не привикати.

Так, я готовий воювати, бо це єдине, що можу спробувати зробити для себе та добра хоча би майбутніх клієнтів ФОП Єфімов smile.gif

Не хвальби ради, але маю дуже важкий, але позитивний судовий досвід в боротьбі з такими монстрами як Пенсійний фонд України та ОККО-Нафтопродукт. Так що якщо навіть нічого не виграю (думаю, що навпаки), то хоч полякаю таких виробників....

Так, часу та сил шкода, звичайно, але... "надо Федя, надо!"

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
19.4.2016, 19:32


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Самое главное в двери-это не замок и металл...а ЗНАНИЯ!


Именно сертификация и подтверждает знания и качество и отсеивает некачественный товар.
Качество-это обычно время затраченное на обработку изделия. Конечно и показатели материалов и т.д. Но время-это важный показатель качества.

Качественная дверь-это не 100 кг. металлолома. Это 100 кг металла обработанного с большим умением и большими знаниями.
Вот и весь секрет.
Конечно такая дверь будет дороже, зато насколько лучше.

Я всего не успеваю.

1) Виктор, вам надо позвонить в УКРЦСМ 526-03-53 (Елена Викторовна) или лабораторию и спросить их рекомендации

и позвонить в ЦСБО 502-33-11

Они реально очень классные специалисты и порядочные люди и поэтому мы с ними работаем.

Гланвное уточнить какие требования в Украине есть обязательные для входных дверей в квартиру.


2) После этого обратиться в ЗПП
сообщение пишеться......

3) Исходя из этого мы вместе на форуме напишим обращение. Поверьте-это самое простое! я писал обращения в ЗПП и производителям и т.д. много раз.

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Игорь
20.4.2016, 21:52


Администратор
***

Главные администраторы
4247
18.2.2009
Киев
1



Входные двери в квартиры подлежат обязательной сертификации.


Вот ответ УКЦСМ:

"Конечно, есть обязательные требования. Ведь они подлежат обязательной сертификации. ДСТУ БВ.2.6-11:2011
п. 4.1.2 - розряд міцності за опором злому 2 -для дверей вхідних в квартири.
п. п. 6.2.1 - 6.2.18 (п.6.2.2 -приведений опір теплопередачі не менше 0,5 згідно ДБН В.2.6-31:2006 (двері вхідні в багатоквартирні будинки):0,65 -(для малоповерхових будинків).
п.6.2.4 -індекс звукоізоляції не менше 30 ДБ.
п.6.2.26 (Для будинків, залежно від їх ступенів вогнестійкості та висоти двері можуть бути з класом вогнестійкості ЕІ15, ЕІ30, ЕІ45, ЕІ60.
п.6.2.18 -дверне полотно повинно замикатись не менше ніж у трьох точках.

Возьмите это ДСТУ и можете познакомиться со всеми этими пунктами. Это я конкретно расписала самое необходимое"

Ответ ЦСБО:

"Требования ДСТУ Б В.2.6-11 к дверям остались и они обязательны."
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

19 V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 28.3.2024, 16:32

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.