Бронедвери, входные двери, металлические двери, стальные двери, сертифицированные бронедвери, противопожарные двери, пуленепробиваемые двери
На главную «Весь мир бронедверей» · 
Важно знать · Главная · Бронедвери · Замки · Фурнитура · Решетки   Конструкции · Цены · О фирме · Как заказать · Статьи · Замена замков
> Добавте двери БГ на iqenergy.org.ua, Двери с кредитом от ЕБРР
V
samson
22.5.2018, 20:08
#1


Новичок
*

Пользователи
4
14.4.2015
1214



iqenergy.org.ua

Доброго дня,

Декілька років тому купив у вас БГ 3/2 у квартиру і надзвичайно задоволений, якісні двері. Тепер будую будинок і хотів придбати такого ж плану двері але бачу що вже є тільки 4/1 - 4/2 у яких ціна більше 1500 дол. Але зараз діє програма компенсації iqenergy.org.ua через яку можна реально отримати 35% повернення коштів (я так з вікнами отримав на карточку майже 500 євро).

У каталозі на сайті є добрий десяток різних вхідних дверей різних виробників які я думаю не дотягують до вас по рівню тепла (саме тепла, а не взламостійкості)
iqenergy.org.ua/front-doors.html
Сама програма iqenergy не класифікує по взламостійкості, а лише то теплозбереженню.

Я б із задоволення взяв через цю програму знову ваші двері і отримав компенсацію, зекономивши при цьому 35%. Ви як виробник від цього нічого не втрачаєте, гроші виплачує ЄБРР напряму покупцю. Вам як виробнику лише треба подати заявки різні щоб добавили ваші двері у каталог.

Ну реально у списку такі погані двері є - я більше ніж впевнений, що якщо ви огранізуєте те, що ваші двері будуть у каталозі - буде масса клієнтів які будуть купувати ваш якісний товар.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение



Ответить в данную темуНачать новую тему
()

 

: · ·

· · ·

: 19.4.2024, 3:21

Двери от компании «Весь мир бронедверей»: бронедвери, входные двери, металлические двери. На нашем сайте вы можете узнать цены на бронедвери, посетить форум о дверях, заказать, купить бронедвери, а также узнать о новых акциях на двери и ознакомится с интересными статьями данной тематики. ТМ «Весь мир бронедверей» - это лучшие бронедвери Киева и Украины.